Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen c3 hátramenet?

Citroen c3 hátramenet?

Figyelt kérdés
Vettem egy citroen c3 autót.Nem tudom hogy működik ezeknél a hátramenet.Le kell nyomni a váltót hátramenetbe kapcsóláskor vagy nem?előző kocsim opel astra volt,az gyűrűs volt.(fel kellett húzni a gyűrűt a seb.váltón.köszönöm a segítséget!

2014. szept. 3. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
megvetted az autót de azt sem tudod hogy kell rükibe tenni? azért az grat... lehet hogy sehogy, mert a váltó vagy a rudazat döglött
2014. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a gratulációt! de értelmes választ nem adtál! anyukámmal élek aki nem ért az autókhoz.amúgy hátramenetbe tudom rakni csak olyan furcsa.azért kérdezem hogy csak simán kapcsolom,vagy le kell nyomni.

20/L

:)

2014. szept. 3. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:

megkérdezhetted volna az elöző tulajt/kereskedőt...


De ha minden igaz akor csak simán jól ki kell húzni oldalra és mehet a helyére, nem kell lenyomni

az opel váltót meg fitymaváltónak mondják :D

2014. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az 1 dolog hogy nem értesz hozzá, de akkor vinni kell olyat aki ért, mert így csúnyán átverhet az eladó, mert azt mond amit akar, te meg hozzáértés híján elhiszed, aztán ha mégse úgy van, jöhet a zsebbenyúlás...
2014. szept. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!