Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek kezdo autonak...

Szerintetek kezdo autonak megfelel?

Figyelt kérdés
Az Audi A4 2010-es kiadas 2.0 TDI motorral S-line valtozat megfelel egy kezdonek? Lehet vele elozni? Mert ilyen autot meg nem vezettem soha... 143/170 lovas valtozatrol beszelek, nyilvan az utobbi jobban megy... Mit szoltok az 1,8 TFSI motorhoz 160 loval, kicsi ehhez a kasznihoz?
2014. szept. 3. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ki tudod fizetni és fenn is tudod tartani, miért ne felelne meg. Amúgy érdekes a kérdésed, ami az előzésre vonatkozik. Nem azt kérdezed, jó-e A-ból B-be eljutni, rögtön az előzésre gondolsz. Egyébként minden autóval lehet előzni! De nem mindegy, hogy hol, és mikor, milyen körülmények között. Egyáltalán hány éves vagy?
2014. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzed (fenntartásra is), akkor nyugodtan. Bár én nem egy ilyennek kezdenék (esetleg meghúzom, stb. :) )


Meg nem tudjuk hogy mire kell neked (iskola előtt menőzni, gyereket óvodába vinni, esetleg munkába járáshoz napi 100-200 km autópályával) az autó.

[Előzni meg még egy 1000 ccm-es, 50 lovas kocsival is lehet 90-nel cammogó kamiont, de ez csak a saját véleményem :)]

2014. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó és tudsz vele előzni. A lányom friss jogsival az ezres 50 lóerős Suzukival is tud előzni :)
2014. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem a motor kicsi a kasztnihoz, hanem a sofor.


Kezdo jogsival mindjart 150-170 loeros motor, minek is? Eloszor tanuld meg uralni az autot, utana akarj elozni meg gyorsan menni. A gaz nyomni a hulye is tudja, nem abbol all a vezetes hogy mesz a belso savban 190-nel es villogsz... Ne nagyon csodalkozz, ha az elso necces helyzetben lerepulsz az utrol es totalkarra zuzod az Odit.

2014. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bp1985 ***** válasza:
Felesleges ekkora autó. Enyém is 170, viszont nem azzal kezdtem. Benned lesz az, hogy van egy erős autód, viszont nem tudod uralni... Vagy magadat ölöd meg, vagy mást, aki nem tehet róla.
2014. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit kompenzálsz ezzel a nagy autóval?
2014. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet vele elozni?


Nem. Sem a Ferrarit, sem a villanymozdony nem tudod vele megelőzni....

2014. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat en nem mondanak annyira erosnek egy 143 lovas autot... vezettem 6-os GTI Golfot 211loval... meg az sem annyira eros pedig sokkal konyebb a kaszni, nyilvan hogy nem varos kozott fogom padlozni, de azert jol esik az embernek mikor odalepik egy egyenesbe vagy elozeskor es megy az auto, nem gondolkodik.
2014. szept. 4. 17:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Látszik a need for speeden nőttél fel meg a halálos iramban című filmeken.Mint ahogy elöttem is mondták elsőnek tanulj meg vezetni utána vegyél autót
2014. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Auto nelkul eleg nehezen lehet megtanulni vezetni, es nem fogok ugysem egy 50 lovas szart venni...
2014. szept. 4. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!