Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális hogy egy 4 éves...

Az normális hogy egy 4 éves autónál néha néha amikor beteszem egyesbe akadozva veszi be?

Figyelt kérdés

Akadozva alatt úgy értem hogy teszem egyesbe a váltót és középúton rá kell hogy toljak.


Talán, várnom kéne kuplung lenyomás után pár másodpercet mielőtt egyesbe teszem a váltót, hogy finoman bevegye?

Minden már sebességet szépen bevesz egyébként a váltó.


Egyébként teljesen beszoktam nyomni a kuplungot.


2014. szept. 3. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen autóról van szó.

Kezelési könyv alapján volt szervizelve? Lehet néha cserélni kéne a váltóolajat.

2014. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy újabb szupertitkos márka...


Ha daewoo vagy thalia,akkor necsodálkozz.

Ha Német,vagy Japán,akkor irány a szerelő.

2014. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nemcsak a Thalián, hanem minden autón normális ez, pláne ha meg sem álltál még rendesen és egyből tolod 1-be, például STOP-nál. De nem igazán ártalmas amúgy, ha csak érzéssel tolod be.

Nyilván jól sikerült váltóknál (például BMW, VW, Audi, stb) nem kellene akadjon.

2014. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

10-20km/h felett még johogy nem szereti bevenni...

meg kell állni rendesen...

2014. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy egyáltalán beveszi...

nekem a punto néha még álló helyzetben sem veszi be, ezt csinálja a rükivel és az 1-essel is, menet közben meg néha 3-asba nem tudom tenni, olyan mintha 3-as és 5-ös "közé" beakadna a kulissza, egy élmény... úgy szar ahogy van, és új kora óta ezt csinálja

2014. szept. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat. Nem tudom hogy KI mondta hogy a probléma menet közben van. LOL.... 1 -es sebességről beszélek, tudom mit értek alatta :D
2014. szept. 4. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!