Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Alfa 146-os...

Első autónak Alfa 146-os merész ötlet?

Figyelt kérdés

[link]

Ez lenne első autó jelöltem. Viszont mintha belementek volna hátulról, meg még ottvan, hogy olasz autó. Szerintetek megéri?


2010. jan. 17. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
szeirntem nem túl merész, ha nem egy bontószökevényt akarsz venni, mert az mindenből őrültség, de olaszból még nagyobb. Ez meg sajnos az valószínűleg, lásd a hátsó lókháritón lévő illesztési hézag, ergo le volt véve valamiért. Szeritnem a kilóméterállás szerinte 92000km inkább 180 000km, mert nem mutatják meg a belteret rendesen + a háttérben egy autókereskedés van. Szerintem első autónak vegyél valami igénytelen autót, swiftet vagy astrát vagy valami hasonlót, mert szerintem ha 300ezerért akarsz venni kocsit, akkor nincs pénzed egy igényes kocsi szakszerű üzembentartására, az alfák pedig nagyon érzékenyek erre.
2010. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

nekem az első kocsim egy 2009es volkswagen scirocco :D

nem panaszkodok :D

2010. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

21:11 gratulálok!!

Csak senki nem kérdezte, hogy mit vett neked apuci. A kérdező valszeg nem azért linkelt 300000ért kocsit, mert tudna venni 6 millióért is.


Kérdésre visszatérve én szerintem nem venném meg, kereskedésből főleg. Ilyen áron lehet venni '90 körüli Civiket pl. Vagy vegyél Vectra A-t, nekem is az van 3 éve, 270ért vettem, és teszi a dolgát rendesen.

2010. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha alfát akarsz akkor kérdezd le a kocsi múltját:

Alfa amore.hu-n a fórumon!

Rengeteget fognak segíteni.

Látatlanba egyépként ez az autó tényleg inkbb 192 ezer kmet ment.

2010. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk, ennyi pénzért hasonló korú 150~160 ezret futott 1.4-ös Daewoo Nexiák is vannak. Az mennyire szar szerintetek? Amúgy nem vagyok (hála a jó égnek) olasz autó mániás, csak kéne egy megbízható, nem széthajtott(!) autó. Civiceket én is néztem, de abból inkább fiatalabb gazdáktól származót találtam. A Nexia azért tetszik annyira, mert viszonylag új meg mert 1.5-ös. Vectrákat én is néztem, viszont az 1.6-os nem igazán erős, a biztosítás meg nem akarom, hogy elmenjen a francba. Astra meg ciki lenne, de a legvégső esetben akár jöhet az is. Zárójelben: Az Astra nem azért gáz, mert Astra, hanem mert tesómnak is olyanja van, meg apámnak is volt, de apámnak már új autója van, tesóm meg még mindig szentül hiszi, hogy apám hülyeséget csinált.
2010. jan. 18. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztosítás szempontjából idén még teljesen mindegy hogy 1.6os, vagy 2.0ás Vectrát veszel , mert 1.5nél van a kategóriaváltás. Jövőre meg már teljesítmény alapú lesz a biztosítás. Maximum a teljesítményadóban lesz kis eltérés, de az sem vészes, mert asszem 0,25-tel szorozzák az alapösszeget. Nekem az 1.6 Vectrára 6000 Ft, 2.0-ra kb 8000 lesz. És nem is olyan gyenge az 1.6 ;) Az ilyen mai kisebb kocsikat mind veri. De nem akarlak rábeszélni. A Daewoo szerintem megbízhatóbb, mint az Alfa.
2010. jan. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mamáméknak olyanjuk van (1.6 Vectra) vezettem is de szerintem lehetne erősebb. A Daewoo-t meg direkt azért írtam mert az tudom, hogy megbízható, viszont egy kicsit kőkorszaki a technikája(az Opel Kadett-e műszerfala van benne).
2010. jan. 19. 15:15
 8/9 anonim válasza:
Le van szakadva a hátsó lökhárítója.. amúgy meg egy adott autóból sose a legolcsóbbak közül szabad válogatni, mert biztos, hogy azokkal van a legtöbb baj. 300ért vagy Swift-et, vagy Fiat Punto-t vegyél, a Punto ahhoz képest, hogy 1100 cm3, nagyon jól megy, és megbízható is, fater Fiat szalonban dolgozik, első kézből tudom.
2010. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az Alfát ajánlom:) Lehet azért mert nekem is az van, mondjuk nekem 164-esem, de semmi gondom nincs vele. Ésszel kell bánni vele és hálás lesz ő is. A hirdetésben szereplő autót szerintem is hanyagold. Olasz autókról nem tudom mért terjeszti a sok Japánfan, hogy egy nagy kalap sz@ar.... Erre csak azt szoktam mondani, hogy vegyél japánt ha dobolni akarsz a műszerfalon mert annyit ér... Az Olasz kocsiknak lelkük van:) Keresd fel a www.alfaamore.hu oldalt és ott találni fognak neked megfelelő árú és minőségű autót:)
2010. jan. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!