Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Leon első autónak merész...

Seat Leon első autónak merész ötlet?

Figyelt kérdés

[link]

erről lenne szó, de nemhiába kell ilyen erős: sokat lennék autópályán


2010. jan. 23. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, max fele ilyen erős autót kezdésnek. Azt hiszed, hogy tudod uralni, közbe mégse, és olyan szituációkba mennél bele, amihez nincs meg a kellő rutinod. Az én autó fokozatom a következő volt: Skoda 105S (65LE) -> Nissan Sunny (70LE) --> Citroen Xsara (75LE) --> Fiat Doblo (78 LE) --> Fiat Ducato (88 LE) --> Honda Accord (192LE :)) --> Honda CR-V (170LE). Eközben 9 év telt el, és nem volt egy balesetem sem.
2010. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én 5 millióért biztos nem Seat-ot vennék. Persze ez csak az én véleményem. Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem mindegy, hogy ez az első amit a tanuló autó után vezetsz, vagy pedig már van gyakorlatod és ez az első saját tulajdonú. Első esetben felesleges, ráadásul ha nincs önkontrollod még veszélyes is, utóbbi esetben bevállalható.
2010. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy Priust, méretben kb ekkora, ereje is megvan, mivel az elektromos motornak óriási nyomatéka van, ne tévesszen meg a 78 Lóerő


[link]

2010. jan. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2010. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm aki kezdésnek egy 250 lovas Roverrel járt.

Életében nem okozott még balesetet (leszámítva egy két macskát)

Ha tetszik próbáld ki, bár én nem sok reményt fűzök ehhez a leonhoz ezzel a motorral. Kicsit leharcoltnak tűnik a verda... Nyílván az előző tulaja nem véletlenül húzta 211 lóig.

Szerintem keress a 2.0 tdi között gyári állapotú 140- 170 lovasakat.

Az altea 2004es szériája pedig gyári hibás azzal is vigyázz.

Mindenesetre ennyi pénzért ha ez tetszik...

[link] példának okáért.

Nagy különbség van lóerő és lóerő között

ez a merci "csak" 204 lovat tud, viszont azt 3.2 literből hozza ki. Tehát ez a ménes nem fog szétszaladni 220.000kmnél.

Ha sportosabb vonalon akarsz maradni akkor az Astra GTC-kkel jó autókat találhatsz vagy az alfa romeo GT is egész kellemes társ.


Személy szerint pesszimistán állok a vw konszern előtt pedig már volt megbízható seatom. (igaz megbízhatatlan is):)

2010. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lodarazs ***** válasza:
Az árát én is sokallom, hiába Audi csoport, de mégis csak Seat. Ha megveszed gyakori szervízlátogató leszel.
2010. jan. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat^^

[link]

inkább ilyen mellet döntök. ez új és nem baj, hogy nem 210LE :D

2010. jan. 24. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!