Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit vennél? Előző generációs...

Mit vennél? Előző generációs Audi A4 vagy új Seat Exeo?

Figyelt kérdés
Vagyis a presztízs vagy a megbízhatóság a fontosabb szerinted, hamár gyak ugyan az a két autó.
2010. jan. 18. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
én biztos, hogy az Exeot venném.
2010. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen "előző generáció"-knak semmivel nincs nagyobb presztízsük, mint egy tök átlag autónak...
2010. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó hogy generáció hanem hogy Audi, és megbízhatóbb is és nagyobb a presztízse mint a Seat-nak, úgyhogy értelmetlen kérdés
2010. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Seat Exeo úgy keletkezett, hogy áttelepítették a gyártósorokat spanyolországba, szal az Audi minőség megmaradt, ezt tisztázzuk szerintem.
2010. jan. 18. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Plusz 1 pont az Exeonak.


Azért egy zsír új verda egészen más, mint egy használt.

2010. jan. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha most jelen pillanatban annyi pénzem lenne, hogy egy közép felszereltségű exeo-t vehetnék akkor inkább vennék abból a pénzből egy új passatot:), de ha kettő közül kéne választani a4:)
2010. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A4 +++ sokkal szebb az eleje és a visszapillantó tükrök is, valószínűleg kényelmesebb, értéktartóbb, presztízs +++


Exeo +++ új, garancia, szerintem szebb a hátulja (én a megbízhatóságot nem tenném csak ugy ide, nem tudom ez honnan jött) +++


Mindenesetre én is az A4-et választanám, de ha valóban lenne ennyi pénzem akkor honda accord :)

2010. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki nem tudná, a két kocsi kb ugyanaz.. kicsit más a formája, bővült a motorválaszték, a többi ugyanaz.


Én Exeot vennék, garancia miatt

2010. jan. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az a lényeg az egészben hogy az amugy is kevés hibával rendelkezö audinak kijavították minden hibáját,és seat néven gurul az utakon.amugy nekem volt a4esem is meg most exeom van és imádom...
2010. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!