Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha elkezdek dolgozni a győri...

Ha elkezdek dolgozni a győri Audi gyárban, akkor kapok Audi szolgálati autót?

Figyelt kérdés
És ha igen, melyik típust?
2011. nov. 2. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
A fejeseknek biztos van, de az "egyszerű" dolgozóknak szerintem nincs
2011. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szint fölött jár. De gyanítom, nem fognak azonnal közép- vagy felsővezetőnek felvenni.
2011. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű munkás vagy akkor felejtsd el :_D Ha mindenki kapna autót akkor mindenki oda akarna menni dolgozni, ez logikus. Maximum a főnököknek van ilyen.
2011. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szalag mellé mész, akkor az lesz kiírva a szolgálati autódra hogy "Audi szerződéses járat".

Tudtommal a vezető beosztásúaknak van, akik pedig alattuk dolgoznak, pl. beosztott mérnökök kapnak egy-egy hétvégére jutalomból autóhasználatot.

2011. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ! Csak azért kérdeztem, mert apukám bakonybánki faterja az Audinál dolgozik és neki A6-os vagy A8-as (már nem emlékszek pontosan) verdája van, de biztos vette, vagy ha nem, akkor főnök...
2011. nov. 2. 20:02
 6/10 lodarazs ***** válasza:
Kérdezd meg, tud-e olcsón turbót. :)
2011. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Darkey válasza:
Szia, nemrég voltam gyárlátogatáson. Nagyon nagy rang kell ahhoz h "ingyen" kapj autót. Csak akkor kapsz, ha megbízást kell csinálnod. Pl kikell menned németországba az audihoz, vagy ilyesmi... Magadnak kell venni az autót sajna:/
2011. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, több választ nem kérek!
2011. nov. 3. 08:46
 9/10 anonim válasza:
menedzserek, közép és felső vezetők kapnak szolgálati autót. a többi munkás kedvezményes buszbérletet, seatokra kedvezményes lízing lehetőséget illetve egyetlen egyszer mikor házasodik akkor arra a hétvégére kap egy elegáns felső kategóriás audit
2011. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ooknub válasza:
huh mennyi marha kommentelget itt
2012. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!