Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autómata vagy manuális váltó...

Autómata vagy manuális váltó sportkocsiba?

Figyelt kérdés
Audi s4-et szeretnék vásárolni és tanácstalan vagyok hogy automata vagy kézi váltóval vegyem meg. Gondolom a kézi kicsivel üzemanyag takarékosabb, meghát akkor kapcsolok mikor én akarok. Viszont én főleg hosszabb utakra használnám, autópályán, nem városban. Így viszont kényelmes lenne egy automata váltó. Ti mit tanácsoltok?

2014. szept. 11. 17:22
 1/9 anonim válasza:
100%

Ha tudsz, félautomatát válassz.

Ha nem lehet, automata a jó hosszú útra.

2014. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Városba kell szerintem inkább az automata mert ott sokat kell váltani.

Autópályán fel hatodikba onnan meg szinte vissza sem kell kapcsolni.

Szerintem az automata váltó tönkreteszi az élményt amit egy ilyen kocsi tud.

Múltkor egy Camarot használtam huzamosabb ideig automatával és hát ja. Kézivel jobb lett volna sokkal.

2014. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Azt vedd amelyik szimpatikusabb, de én manuálissal venném.
2014. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
400 lóerő alatt manuális, 500 lóerő felett csakis szekvenciális, automata! főleg ha turbós
2014. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés ha kanyargós országúton repesztve le kell venned a kormányról a kezed, hogy visszaválts kettőt kanyar előtt.
2014. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Igazából az automata az pont városban kényelmesebb. Na meg az S4 azért egy élményautó, nem egyszerű közlekedési eszköz, úgyhogy annál a vezetési élmény elsőrendű szempont, tehát inkább magad válts, akkor amikor te akarsz. Hosszú utakon úgyse kell sokat váltani mert a nagy, erős motor minden helyzetet megold kevés váltással is. A csapatás pedig jobban fog esni kézi váltóval.
2014. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek, nekem is inkább a manuális felé húz a szívem. Még azért gondolkodom rajta, van még pár hetem/hónapom. :)
2014. szept. 12. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az Audi S4 miota sportkocsi?


Az egy sportlimuzin.


Egyebkent meg nagy teljesitmenyu autot nem szabad kezivaltoval megvenni. (hacsak nem olyan regi, hogy anno szarok voltak az automatak). Az ember erzi hogy o a leggyengebb lancszem, es egyaltalan nem akkora elmeny allandoan valtogatni.

2014. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Automata

Automata

Automata


Mi a bánatnak ilyen autóba kéziváltó ??

2014. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!