Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megeri masodik sikertelen...

Megeri masodik sikertelen forgalmi vizsga utan meg probalkozni?

Figyelt kérdés
Ma vizsgaztam masodjara, nagyon izgultam, ideges voltam, nem sikerult. Annyira cikinek erzem, lehet, hogy tok hulye vagyok hozza?
2014. szept. 12. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem negyedikre sikerült. Sok függ attól, mi volt a bukás oka. Oktató tanácsára érdemes figyelni, de nem mindig megszívlelendő. Van azonnali bukási ok, amit szépen elhagysz, vannak kisebb hibák, amikből begyűjthetsz bukásra valót. A gyakorlás, s a vizsgadrukk enyhülése meghozhatja az eredményt.

Én órákon (még a vizsga napján is) jól vezettem, majd gond nélkül buktam az idegesség miatt.

Ha órán is gondok vannak, akkor ezt az oktató úgyis jelzi.

2014. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes, szinte senkinek nem sikerül elsőre és hát mindenki tudja, hogy van egy pénzügyi része is a dolognak, ezt beszéld meg az oktatóddal. A férjemnek mellesleg 5-ször nem sikerült (nem fizetett kenőpénzt), utána a pszichológiai alkalmasságin simán átment, meg is kérdezték tőle, hogy mit keres itt. Most csinálja újra, gondolom most már lesz annyi esze, hogy a zsebébe nyúljon, bár állítólag vannak helyek, ahol nem lehet lefizetni senkit, mert mostanában voltak ellenőrzések.
2014. szept. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato valaszokat, aranyosak vagytok:)
2014. szept. 12. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is negyedikre sikerült, azóta eltelt majdnem 7 év, és sosem volt balesetem.

Nekem jobb volt így, mert annyival többet gyakoroltam az oktatóval.

Mind a három bukásom egyértelműen az én hibám volt, nem direkt buktattak.

2014. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 egySanyi ***** válasza:

#2

"szinte senkinek nem sikerül elsőre és hát mindenki tudja, hogy van egy pénzügyi része is a dolognak, ezt beszéld meg az oktatóddal. A férjemnek mellesleg 5-ször nem sikerült (nem fizetett kenőpénzt)"


Biztos csak azért nem sikerült a férjednek, mert nem fizetett kenőpénzt máshogy nem is lehetett. Gondolom perlitek az iskolát, oktatót, vizsgabiztost az egyenlőtlen elbánásmód és a hátrányos megkülönböztetés miatt.

2014. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5.ig mindenképp érdemes...
2014. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 Fogalmam sincs miről beszélsz, nem perlünk senkit, a férjem folytatja úgy ahogyan azt a törvény előírja. Mellesleg mérnők, úgyhogy nem hiszem, hogy ténylegesen az lett volna a gond, hogy nem tud megtanulni vezetni. Az egyik vizsgája alkalmával félre álltak a kocsival a vizsgabiztos azt mondta, hogy minden oké volt, csak apróbb hibák történtek, amit még simán elnézne neki, a férjemnél pedig nem volt készpénz, utána szépen begurultak a tanpályára és a férjem meg lett buktatva. Ügyhogy ennyit erről a szarrágó, korrupt rendszerről.
2014. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 egySanyi ***** válasza:

#7

Ha ez velem így történne ahogy leírtad akkor én mindenkit beperelnék akit lehet. Amúgy Sm, A, B, C, GKI, PÁV II vizsgáim vannak elmélet-gyakorlat minden elsőre és sose ismétlem SOSE adtam kenőpénzt.

2014. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 Gratulálok hozzá, nekem pedig egyetlen ismerősöm nincs aki ne adott volna kenőpénzt. És igazából nem tudom elhinni, hogy ne hallottál volna még erről a jelenségről, hogy a forgalmi vizsga előtt bizony kenőpénzt szokás adni. Persze te biztosan annyira tehetséges vagy, hogy neked nem kellett, de attól még te is emberek között élsz és biztosan te is hallasz sztorikat. Nem értem minek kötekedni. Igen, lehet, hogy 200-ból 1-nek nem kell adnia, mert szerencséje van, vagy már 8 éves korában is tudott autót vezetni.
2014. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Persze, hogy megéri. Sose szabad feladni. Nekem pont a múlt héten sikerült harmadik próbálkozásra.
2014. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!