Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hobbi autónak Wartburg 353-at...

Hobbi autónak Wartburg 353-at vagy 1200-as Ladát vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy hétvégi kocsit venni, de nem tudok döntésre jutni. Régi vágyam egy Wartburg 353, de talán egy Ladát, ami 4T jobban lehetne használni.

Szerintetek megvegyek egy Wartburgot, vagy vegyek inkább egy Ladát?


2014. szept. 13. 16:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Vagy még a 4T Wartburg és Trabant is szóba jöhet.

Tudom, hogy mind öreg és elavult, annak is tudatában vagyok, hogy szerelnem kell őket, pont ezért akarok egy ilyet és a leghosszabb út velük egy napra max 60km, de ez ritkán lenne és reggel 30 és este 30 leosztásban.

Szerintetek melyiket vegyem?

2014. szept. 13. 16:59
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy Lada.
2014. szept. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
waresszal sok a gond..+asszony nem fog hazaengedni olyan büdösen szállsz ki xD
2014. szept. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez most olyan kérdés kb. mint hogy "a szőkéket szeressem vagy a barnákat?"
2014. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Asszonnyal nincs gond, mert még nincs és a vörösöket szeretem :D

Kinéztem egy jó kis 353-as Wareszt a neten szép zöld színű, pont olyan volt a szüleimnek gyerekkoromban, de sajnos levették a hirdetést, gondolom elkelt, így inkább Lada lesz a választás. Annyiban jobb, hogy esetleg ha utánfutót akarok húzni, akkor el fogja bírni és már vezettem körlámpás 1200-ast és nekem nagyon tetszett.

2014. szept. 13. 17:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Én vettem egy wartburgot kb ilyen használatra, nem volt még olyan hónap, hogy ne kelljen hozzányúlnom, de az egész kocsi nincs még összesen 300ezerbe, valamint tanultam egy kis kocsibütykölést és imádom vezetni is meg haverokkal nyomatni apám régi kazettáit a magnóba :D Leírhatatlan élmény, ha van lehetőséged mindenképp vegyél, bár ilyen szempontból a Lada is ugyan ez, csak nekem a warbihoz gyerekkori élményem is fűződik. Amelyik a szívedhez közelebb áll, mindkettő egy régi mármár használhatatlan de mégis nagyszerű autó, imádni fogod!
2014. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Wartburg 353. Leírhatatlan az élmény, amit ez az autó nyújt.

Javaslom a kormányváltós változatát.

2014. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt ennek más változata is?
2014. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt padlóváltós 2T Wartburg 353 is, de ha veszek, az csakis kormányváltós lesz. Ha találok egy jó példányt, akkor meg fogom venni. Mindenkinek megvan, hogy mire költi a pénzét, mi a hobbija, nekem ez lesz.
2014. szept. 22. 09:45
 10/11 anonim válasza:
Remek döntés. :P Sok szerencsét! ;) Tavaly mikor én készültem Wartburgot venni, próbáltak rábeszélni, hogy "Ha már régi autót veszel, akkor Ladát..." de nekem mindig is a Wartburg volt az álmom, így rendíthetetlen voltam, az autó meg lett és mai napig nem csalódtam. - Annak ellenére hogy rengetegszer kell bütykölnöm. De nekem az kikapcsolódás és imádom. :D Vannak akik nem értik, miért ragaszkodik az ember egy ilyen régi autóhoz, én csak annyit szoktam mondani erre, ez a szerelem. :D A 7-es válasz írója.
2014. szept. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!