Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hobbi autónak Wartburg 353-at...

Hobbi autónak Wartburg 353-at vagy 1200-as Ladát vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy hétvégi kocsit venni, de nem tudok döntésre jutni. Régi vágyam egy Wartburg 353, de talán egy Ladát, ami 4T jobban lehetne használni.

Szerintetek megvegyek egy Wartburgot, vagy vegyek inkább egy Ladát?


2014. szept. 13. 16:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Wartburg 353-as járgányom, 72-es évjárat és most van benne 272 000 km. Annyi átalakítás van rajta hogy generátoros lett és kapott egy csipogót az index. 42 év alatt gumin, benzinen és olajon kívül nem sokat költöttem ré, bár az is igaz hogy csak 12 éve használom én hobbi autóként, előtte nagyfateré volt, ő volt az első tulaja, de elmondása szerint soha nem volt vele gond és nem is kellet rá költeni. Ha nem hajtották szét akkor örök élet, jah és rozsda nincs rajta 42 évesen!!! Nem rohad a kasztni és nem kell félni hogy bebaszik az elektronika :D
2014. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!