Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2004es peugeot partner?...

2004es peugeot partner? Kuplungszett csere utan, muszerfalon toltes eg, fordulatszammero halott, gyujtast leveszem a motor meg megy, majd fekpedal benyom, motor leall, mi az?

Figyelt kérdés

2014. szept. 15. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeknek mind semmi köze a kuplunghoz.
2014. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hibáról még nem is hallottam. Nézz át minden csatlakozót a biztosítéktáblán, generátoron meg a reléknél hátha ott van a gond. A legjobb megoldás ha villamossági szerelőhöz viszed, mert a Pözsóknál egyszerű hiba is tud okozni ami lehetetlen helyen van. Lehet, hogy például a féklámpa testelése a rossz, de nem tudom, ilyen hibával még nem találkoztam.
2014. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hat nem akartam en itthol kuplungot cserelni ezert vittem szervizbe..kuplungcsere kesz,de ezeket a hibakat produkalja,2 napja kuszkodnek vele...remelem ma vegre kesz lesz...kivancsi vagyk en is mi ez a szindroma...
2014. szept. 15. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
hát olyanról már hallottam h lendkerék csere után nem lehetett elindítani a kocsit vagy nem volt/rossz fordulatszámot mért mert nem egyezett a jeladó helye a lendkeréken de ilyenről még nem hallottam. szerintem ezt szerelővel beszéld meg pontosan hogy mi mior hogyan történik
2014. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elob hivtak,kesz van!fotengely jelado hiba...
2014. szept. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!