Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51/B kuplung problémám...

Dávidszon92 kérdése:

Simson S51/B kuplung problémám lenne?! Többi lennt bövebben.

Figyelt kérdés

Tehát olyan problémám lenne , hogy kicseréltem a lamellákat benne, kapott uj pálca szettet , shell 10W-40 olajat (4dl) a kuplung állito tányért is mert abba meg a menet már nem volt.. és lényeg a lényeg hogy nem emel ki rendesen még igy sem a kuplung?! 90° fokba kiemelö kar ugyh fogalmam sincs hogy mi lehet...

az uj pálca szettbe kettő hosszu és egy rövid pálca volt, és ami elötte benne volt kettö hosszu és egypici golyo én arra tippelnék de igazábol fogalmam sincs mi lehet, vmi tipp gyerekek?:D



2014. szept. 16. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha mindent úgy raktál vissza ahogy volt,akkor jónak kell lennie..

Állítócsavart tekerd csumára be,húzd vissza a kontramutert,és a bowdent is feszítsd meg,egészen kicsi holtjátékig.

2014. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.) Kell bele a golyó is.

2.) Állítsd be rendesen.

2014. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem se emel ki rendesen amikor 90°fokba állítom,pedig nem kopott a szerkezet és jól van össze szerelve:)
2014. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi az infot :D am mindent ugy raktam vissza ahogy kell , de kozben lett egy sejtesunk h mi lehet a probelmatika , valszeg a tanyerrugo merr az egyik fele meg van nyomodva es nem emeli ki teljesen a dolgokat ugyh azt kicsereljuk aztan meg latjuk
2014. szept. 17. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Beállítás:

[link]


Ha "kúszik" a kuplung:

[link]

2014. szept. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!