Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! A problémám az lenne ha...

Deepack kérdése:

Üdv! A problémám az lenne ha be van nyomva a kuplungom akkor nincs semmi hang, viszont ha ki engedem akkor daráló, zúgó hang van ez mind álló üres helyzetben van. És ha 1es,2es ben vagyok és megyek akkor is nagyon daráló hang van?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem autószerelőket valaki váltót vki kuplungot mondott

2013. márc. 19. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fiat uno-m tett ilyet. Kicseréltem a kinyomó csapágyat(komplett volt szettben ha már szét volt szedve)és láss csodát megjavult.
2013. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kinyomó csapágy más néven nyomcsapágy a mienk is ugyan ezt csinálja nem foglalkozunk vele azért nem érdemes szétszedni attol megyen mi már hozzá szoktunk a hanghoz és nem igazán zavar.
2013. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ÉS neked is akkor volt mikor fel engedted a kuplungot?

mert nem mindegy hogy mikor mert az egyik váltó hiba másik kuplung

2013. márc. 19. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
A kinyomócsapágy jellemzően benyomott állapotban hangos, mert akkor van rajta terhelés. Én valamelyik váltó csapágyra tippelek.
2013. márc. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor hallgatott el ha benyomtam a pedált.Csere után lett csendes,mint írtam is.
2013. márc. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!