Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyik elektromos ablakemelom...

Enigmapont kérdése:

Egyik elektromos ablakemelom elromlott, nagy munka/sokba kerül megjavíttatni? Toyota Yaris

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a hiba oka. Lehet csak egy kábelcsere, lehet az egészet ki kell cserélni.
2014. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igaza van az első hozzá szólónak. ki kell méretni a kábeleket hogy nincs-e szakadás, kapnak-e áramot amikor kell, meg kell nézni a kapcsolókat, a biztosítékot is érdemes leellenőrizni. Ha le kell szedni a kárpitot akkor már úgyis látni fogod valószínüleg hogy hol a hiba. Ha a szerkezetbe van hiba akkor itt egy oldal ahol jó árban tudsz rendelni. [link]
2014. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen mindkettotoknek! Sajnos kulfoldon vagyok, igy a linket nem tudom hasznositani, de legalabb tudom, h nem annyira egyszeru azert.
2014. szept. 19. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!