Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota yaris 1. 0,1,3, vagy...

Toyota yaris 1. 0,1,3, vagy Fiat punto 1.2? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

maximum 600.000 ezer forintot szeretnék rákölteni de az se baj ha kevesebbet kéne... Fogyasztás nekem az elsődleges szempont valamint az, hogy ne kelljen állandóan rá költeni, hanem csak tankolni és menni. Melyik típusú kocsival jönnék ki gazdaságosabban?


Esetleg, ha tudtok más autókat amik még jók lehetnek akkor írjátok.


2014. szept. 10. 22:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg még Opel corsa-ra gondoltam még...
2014. szept. 10. 22:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Toyota. Sokkal megbízhatóbb és jobb mint akármelyik Fiat.
2014. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz két havonta szerelőhöz járni különféle rejtélyes váratlan hibákkal akkor franciát és olaszt kerüld el messzire. A Toyota megbízható gépezet ,inkább azt válaszd. A Corsanal szerintem jobb és fejlettebb a motorja.
2014. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Puliszkas válasza:
Minden autóra kell néha költeni.Ha a minimálisat szeretnéd költeni,Corsa.Ha viszont számít a komfort is meg a mínőség akkor Yaris.Fiat inkább nem.
2014. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Toyota Yaris ha fontos a megbízhatóság. Ez csak megy itt nincs elektronikai probléma és sok hülyeség :) Csak a szokásos kopó alkatrészek, olajcsere, tankolás. Ennyi.
2014. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó... de vegyétek figyelembe az összeget amit rá szeretnék fordítani. 600 ezer forint körül lehet kapni?
2014. szept. 11. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Amennyivel drágább a Toyota annyival szerintem nem ér többet. A fiat kis autókban mindig is jót csinált.A kis Corsák ha még nem ecotec szintén jó választás.A Yaris meg nem is autóformájú és egyébként is mit nem keres középen a kmóra?

Japánok meg amúgy is egy egyenes kardot nem tudnak csinálni.

2014. szept. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!