Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legjobb 50cc motor?

Legjobb 50cc motor?

Figyelt kérdés

A keret 60.000, maximum 75.000. Nem gazdaggyerek vagyok, ennyit költhetek rá.


Tudom, amit most írok hülyeség, de azért kiírom: Versenymotor, cross ki van zárva. Egyszerűen idétlenek.


Tehát:

-Max 75.000Ft

-Enduro, vagy segédmotor

-Nem kell csillognia

-Ha valaki kedves, akár linket is írhat

-Borsod megye és +70-80km-es körzetében szeretném megtalálni a kicsikét. :)



2014. szept. 21. 13:57
1 2
 11/12 feco14 válasza:
Rs 50 nem 180-200 és nem kell rá költeni hamar 200 ezret költeni csak az mondd ilyeneket akik babettával járnak és azt hiszik hogy menők.... Nekem is rs 50-em van jó kis gép hidd el ! Megy ahogy kell nekem 110 a vége bár 70-es airsal és így is 140-ért vettem mert nincs rajta plexi ennyi baja volt ! De egyébként 100 ezerből már lehet venni motort ! A simson az egy fostalicska.... most minden simsonost vérig sértettem és majd jönnek majd hogy a simsonja 200-at tud utazóba de nem menjünk bele... Én amikor simsonoztam többet szereltem mint amennyit mentem vele ! Ha normális motort akarsz 50 cc-be akkor am 6 motorral szerelt motorok mint pl rieju rr 50 aprilia rx 50 vagy a nem am6-os de jó ugyan úgy 6-os váltós vizes a derbi senda ezeket mind vehetsz 100 és 120 ezer környékén ! De csak ajánlom ezeket de te tudod ! Ha te simsont akarsz akkor én nem hátráltatlak ! Sok sikert a motorhoz !
2015. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 simsonmotoros válasza:
Simson!
2015. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!