Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondolsz erről az autóról?

Mit gondolsz erről az autóról?

Figyelt kérdés

arra gondolok hogy tetszik e nektek, vagy hogy megvennétek e?


[link]


2010. jan. 20. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, nem egy átlagos külsejű autó. Ha kedvező áron adnák, még meg is venném, bár ahogy látom koncepcióautó autó még. Azonban biztos jól átgondolnám és autószerelőtől is tanácsot kérnék, mert nem bízom eléggé a Suzuki márkában.
2010. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

igen amit linkeltem az még csak egy koncepció, de már megkezdték a gyártást, és még idén be akarják hozni magyarországra :)

amúgy miért nem bízol a suzukiban ?

2010. jan. 20. 15:28
 3/11 anonim válasza:
nekem tíz évig volt suzukim, még az első szériás swift. egyszer sem volt szerelőnél, tehát a márka számomra megbízható. de ha jól látom, ez egy SUV? abba bele nem tenném a seggemet!
2010. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez akkor ilyen városi sport terepjáró kategória? A design-ja nem rossz, de nem túl praktikus! Csomagtartó az nyista, hátra pedig szigorúan 170cm-nél alacsonyabbak foglaljanak helyet! Amúgy eleje Audis, hátulja pedig Citroenes szerintem... Azért elfogadnám persze!
2010. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


belsőre ilyen lesz, elvileg nálunk csak 2.0 benzines motorral lesz, én egyébként nem is a márkában bízom, hanem abban hogy japán, és azért ők nem h ülye emberek :D

az alapár az 10 M ftnak megfelelő összeg lesz, kicsit húzos lesz :D

2010. jan. 20. 15:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Első lennék: Motorikusan én sem hallottam róla még rosszat, de több szerelő ismerős állította, hogy a kasztni a többi márkához képest hamarabb kezd el rozsdásodni, ráadásul ütközésnél nem annyira masszív, mint a más márkájú, hasonló kategóriás autó. Én eddig két típusú Suzukit vezettem, az egyik egy Ignis volt, a másik egy régebbi Swift Sedan. A Swift-tel semmi bajom nem volt, de az Ignis számomra nehezen kezelhető, nem megbízható autónak tűnt.
2010. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tetszik. Olyan egy kicsit mint a FORD Kuga.
2010. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát igazából sokan mondanak ám úgy véleményt róla hogy nem is értenek hozzá, mondjuk az tényleg igaz hogy karosszéria az nem tökéletes, viszont motorikusan tényleg jó. meg attól is függ hogy hol gyártják, mert pl a lianak azok echte japánok, viszont ezek az új swiftek meg sx4 ezekbe már bele kontárkodnak a magyarok is, az alkatrészek is nagyjából magyarok, és az meg kb egyet ér az utángyártottal :D najó azért nem de nem a legjobb.
2010. jan. 20. 16:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Ismét első:

Igen, manapság divat a Suzuki fikázása. Én nem szeretem lehúzni más autóját, pláne, hogy nálunk is van a családban, meg aztán kinek mire telik.

Én úgy vagyok vele, hogy nem nézem le Suzukisokat, de én biztos átgondolnám, hogyha új autó, akkor Suzuki legyen-e. Ráadásul az "új" Splash-től a falra mászok. Nagyon elrontották a tervezését, mert hát legyünk őszinték: nem egy előnyös autóról van szó.

2010. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ha már splash, akkor megmutatom az a-star-t ami sztem sokkkal , ezerszer jobb, motorilag is , és helyette jött be hozzánk a splash. legalábbis nekem jobban tetszik ez. :)

[link]

[link]

2010. jan. 20. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!