Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lenne a legjobb választ...

Melyik lenne a legjobb választás? Alfa Romeo GT, Mazda 6 vagy BMW 3 as széria? Tapasztalatok vélemények? Minden nézőpont érdekel. Keret: 1,4 mill.

Figyelt kérdés

Segítséget kérnék. Nehéz dönteni. 1,4 millió lenne a keret.Ennyiért legjobb esetben is 8 éves autót tudnék venni. GT-t vennék főképp de tartok a magas szerviz költségektől, a 3as BMV-k pedig mind 10 évesek minimum ezen a pénzen, és messze elmarad a GT vagy a Mazda belső esztétikától. Viszont inkább a német vagy a japán motor és elektronika mint az olasz. Ebben a korban inkább benzines kivitelt vennék. Vagy nem kellene félnem az öregebb dízel motoroktól sem?

Válaszotokat előre is köszönöm :).



2014. szept. 21. 18:25
 1/5 szántóvető ***** válasza:
0%

" a 3as BMV-k pedig mind 10 évesek minimum ezen a pénzen, és messze elmarad a GT vagy a Mazda belső esztétikától"-a BMW az pedig BMW,nem mazda és nem is alfa.mazdából 1,5-ért ugyanúgy 10-11 éveset kapsz mint BMW-ből,tehát akkor inkább BMW.

minden 10 éves autó felé gyanakodva kell közeledni,az állapotfelmérés létfontosságú.szerintem bele lehet botlani megkímélt,keveset futott példányokba.

ez csak vélemény amit leírtam,nem tapasztalat.

2014. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Ahogy nézem, alfából nagyon a kínálat aljából tudsz csak válogatni, ezek valószínűleg problémás, leélt darabok. A mazda mellett a japánsága szól, talán azzal várható a legkevesebb probléma. A BMW mellett pedig a szép külső,a hátsókerékhajtás és a hozzá társuló sportos karakter szól. 3-asból viszont mindenképp hathengeres változatokat érdemes csak nézni, a négy hengeresek gyengék, a későbbiek pedig problémásak. A rozsdára is oda kell figyelni, a BMW-nél előfordulhat, de úgy tudom Mazdáéknál sem ismeretlen fogalom.
2014. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az Alfa Romeo az megbízható, ha oda van rá figyelve. Elég igényesek, de hálásak is. És nem utolsó sorban, ne felejtsük már el, nem egy tucatgyártmányról beszélünk. Sokan úgy fikázzák az olaszt, hogy nem is ismerik. Én erre szavaznék.
2014. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HerevErik ***** válasza:
Egy Alfa GT JTDm a maga 150Le jével igen csak sportos, a belső és a sportos fék és futómű is magáért beszél. Mindezek mellett a csomagtartója is igen méretes! És a végére a legfontosabb! Az alfások köszönnek egymásnak az utakon, ilyet más márkánál nem tapasztalsz :)
2014. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy látom , hogy Gtből egész jó állapotút lehet kapni, BMW-ből meg Mazda 6-ból meg csak leharcoltat.

Ezért én a GT-t venném a többit ráérsz akkor majd ha családos ember leszel.

2014. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!