Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond a B Corsa-mal?

Mi lehet a gond a B Corsa-mal?

Figyelt kérdés

Van egy 99'-es B Corsám. Automata váltós + gáz üzemű.

Pöcre indul, de ha nem pörgetem leáll. Ha elindulok vele lefullad és rángat indulásnál. Gáz adáskor egy idő után megáll. Ha bemelegszik nagy nehezen "megy". Szinte nem lehet vele közlekedni. Cserélve lett: olaj, szűrők, légtömegmérő, aksi, gyergyák.

A gáz tartály üres, viszont olyan mintha az autó folyton gázzal akarnak menni. Lehet ez a gond? Félünk, hogy motorvezérlés....



#nem indul #B opel corsa
2014. szept. 21. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról, hogy induláshoz benzint használ, aztán automatán átáll gázra. Tegyél bele gázt.
2014. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 egySanyi ***** válasza:
Igen, tegyél bele gázt és megszűnik a problémád. Több fajta gázost használtam már (CNG,LPG) és én is úgy tapasztaltam, hogy benzinnel eléggé ramatyul muzsikálnak. Ezek teljesen a gázra vannak ráállítva azzal tökéletesen működnek.
2014. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, úgy fest a gáz fogyott ki azóta csinálja ezt. konkrétan ma már egy gázadásnál is leállt. épphogy eljutottunk a szervízbe. benzint szeretnénk használni a jövőben és kikötni a gáz üzemet. remélem ez lehetséges...
2014. szept. 22. 21:57
 4/4 egySanyi ***** válasza:
Baj van a gázrendszerrel vagy miért akarjátok kikötni? Sokan meg most szereltetnének be gázt mert jóval olcsóbb így üzemeltetni. Nekem is benzinnel lenne vagy 3000Ft a 100km-re, de így Lpg gázzal 1800 körül van ami nem mindegy.
2014. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!