Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia rs 50 miért nem indul?

Omgtfl99 kérdése:

Aprilia rs 50 miért nem indul?

Figyelt kérdés
Hidegen indul a motor, legtöbb esetbe melegen is, de mikor meleg a motor, kb 10/2-szőr hiába önindítózok, nem indul be. Tolásra egyből indul, de olyan kellemetlen tolni ezt a szép motort, meg gondolom nem is tesz jót neki a sok tolás. Ki kéne cserélnem az önindító relét?

2014. szept. 21. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nálam hasonló a gond, bár nekem sr 50 van, de melegen kb 2.-ra vagy 3.-ra indul , vagy elsőre is ha húzok neki egy kis gázt, amikor melegen önindítózod akkor húzol neki gázt?
2014. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
próbálom én minden hogy, gázzal, gáz nélkül, hosszan, sokszor, de aztán ráhagyom mert a végén lemerül az aksi :/ és inkább betolom
2014. szept. 21. 23:09
 3/5 anonim ***** válasza:
gyertyád milyen állapotba van?
2014. szept. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha forgatja a blokkot az önindító megfelelően akkor nem kell piszkálni az önindítót. Olyankor más probléma van ha melegen nem indul. Melegen ha nem indul akkor húzd rá a szívatót. Úgy próbáltad már? Lehet karburátor baja. De lehet gyertya baj is. Vagy hogy már kopott a motor
2014. szept. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hu, őszintén szólva ilyesmit, hogy gyertya nem néztem. Július óta 2x volt hogy csak kattogott az önindító, a többiszer forgatta csak nem indult. Igen szivatóval is próbáltam, olyankor sehogy se indul csak tolásra.
2014. szept. 22. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!