Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek volt/van Audi TT...

Akinek volt/van Audi TT 1.8-asa, nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, dolgozom és egy ilyen autóra gyűjtök. Nekem minden vágyam egy ilyen autó. Mondták, hogy vegyek inkább egy 6-700.000 forintos BMW-t ami tényleg jó. Első autónak kicsit drága tudom, de olyan elszánt vagyok iránta!

2014. szept. 22. 17:34
 1/6 anonim válasza:

Audi TT? Attól függ mire kell neked.

Arra jó, hogy felmész vele a pályára és vereted neki aztán a Balatonon vagy a Horvát tengerparton vagizol vele, de másra nem.

Alig lehet kilátni belőle, alacsony (ami a Magyar kátyús utakon elég nagy hátrány), csak egy havert tudsz vele vinni mert a hátsó ülésre nem fér be senki (nem is értem minek tervezték azt oda). Viszont tényleg bitangul megy:)

A másik fele a dolognak, hogy 18 évesen kezdő jogsival nem igazán ilyen autót kéne venni mert pillanatok alatt felcsavarod egy fára.

Én azt tanácsolnám, hogy egyenlőre inkább vegyél valami olcsóbb kezdő kocsit max 1600ccm-ig amit annyira nem sajnálsz, a fentartása és a biztosítás is olcsóbb rá, aztán 4-5 év múlva gondolkozz el újra a TT-n vagy egy hasonló kategóriás kocsin.

2014. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Már csak azért is támogatom, mert ez egy egyedi kisautó, ne BMW-t vegyél már te is...
2014. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat akinek van. 180 lóerős az 1.8 turbós TT-je állítólag gyárilag. Sok jót hallottam róla. Ha mindig bemelíegíted a turbót mielőtt hajtod és leállítás előtt járatod mindig a motort 2 percig, akkor csak olajat kell bele tölteni tízezrenként és baja nem lesz. 6-700-ért vannak jó E36-osok és néhány bontásra váró törött, vagy széthajtott hibás E46. Audi TT 1 millió alatt nem lesz.
2014. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
no bajner no tt
2014. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek, lehet jobb lenne egy E36-körüli autóval kezdenem...Bár amíg összegyűjteném rá a pénzt,( kb 1-1,5 év) addig vezethetném szüleim kocsijait ami ugyanúgy jó gyakorlás a TT-re...:) nem tudom, átgondolom még, köszönöm szépen a válaszokat! A Véleményekért különösen!
2014. szept. 22. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki ész nélkül vezet, az egy Matizzal is beültethet az ölébe egy fát.


Ha TT kell neked, vegyél egyet.

2014. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!