Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet kapni hutovizhez ontheto...

Roland820620 kérdése:

Lehet kapni hutovizhez ontheto fagyallot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az automon nemreg volt hutoviz csere, most ezert nem vinnem el ujra szerelohoz...sajna a leeresztoje nem hozzaferheto helyen van, emelo kene hozza.


A kerdes az, hogy van-e hutovizhez ontheto fagyallo? Lehet e kapni, es ha igen, tudnatok mutatni 1-2 termeket?


Elore is koszonom! :)



2014. szept. 25. 11:50
 1/10 kata kata ***** válasza:

Van előre bekevert és van tömény állapotban is forgalomban.Ha cseréltek neked hűtőfolyadékot menj el egy töltőállomásra és ingyen bemérik a jelenlegi hűtőfolyadékot benne.

[link]

2014. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :) Hat..lattszik hogy programozo vagyok. :D Ezekhez a dolgokhoz lovesem sincs.
2014. szept. 25. 12:05
 3/10 anonim ***** válasza:
általában elég csak desztillált vizet hozzá tölteni,de a tartályra rá van írva hogy milyen cucc kell bele (g12,g13) de tömény koncentrátumot nem töltünk bele csak keverve fele-fele arányban
2014. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem eresztesz le belőle, hova akarod önteni a fagyállót?
2014. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is programozó vagyok, de azért az ilyen dolgokat meg kell tanulni, utána kell járni.


A gond ott kezdődik a kérdésedben, hogy nem írtad le, mi is a gondod?


Lecserélték a hűtővizedet, de mi a baj? Alacsony a tartályban a szint? Vagy úgy gondolod, hogy nem elég jó a fagyáspont?


Én a tartályszintre gondolok. Ebben az esetben vagy után töltesz előre bekevertet (tescoban kapni), vagy veszel töményet és kikevered te magad. A tesco-t javaslom.

Viszont tudni kell, hogy milyen van neked a kocsiban. Sokak szerint elég a színt nézni, de ez állítólag nem mindig fedi az igazságot, a legjobb ha felhívod a szerelőt és megkérded, hogy milyet töltöttek bele. Veszel te is olyat, és azzal kiegészíted.


Bár most belegondolva a leeresztőn vacakolsz, akkor talán az egészet le akarod cserélni? Esetleg csak vizet töltött bele a szerelő? (kemény dolog lenne)


Méressed be, hogy hány fokon fagy, és ha kell, akkor keverj hozzá, de akkor lehet, hogy le kell ereszteni belőle, esetleg valami pipettával kiszívsz a tartályon keresztül és akkor nem kell aláfeküdni.


De szívesen segít itt neked mindenki, csak előbb mondd el, hogy mi is a konkrét problémád!

2014. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha a fagypont kell, ilyet vegyél, van a tescoban is ocoért.


[link]

2014. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked fagyálló koncentrátum kell. Tescoban is pl. lehet kapni. Abból beleöntesz egy nagyon-nagyon kicsit, aztán máris védve vagy a fagy ellen. Vegyél még egy fagyálló mérőt is amit linkeltek előttem. A biztonság kedvéért.
2014. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nagyon nagyon picit kevés lesz. A 72 fokos fagyálló keverése 3:1 a 35 fokosé 2:1. Ekkor lesz kb,-20 fokos.
2014. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik fagyálló önthető vízhez. Vízzel higitják a fagyállót.
2014. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszikoszi koszi.

Megoldottam..benzinkut, aztan beleontottek a kiegyenlitobe amit lehetett. de merojuk nincs, megyek az auchanbe venni egy merot ha van.

2014. szept. 28. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!