Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio SI, CIAO, BRAVO...

Piaggio SI, CIAO, BRAVO hozzáértők vannak itt? (Probléma lent)

Figyelt kérdés
Van egy Piaggio SI motorom és lefestettem a vázát de a motor blokkot nem vettem le a vázról és miután összeraktam természetesen első pöccentésről beindult. De a probléma ott történt hogy menet közben fel akar pörögni a motor és vissza kell engednem a gázt, hogy ne pörögjön túl a motor. Az ékszíjt is lazának vélem (nem tudok már többet spanolni rajta). És a fő probléma az (is) hogy szinte alig tudom tolni a motort! Olyan mint ha valami vissza fogná vagy mint ha nagyon nagy lenne a kompresszió. :( És most pihen a kis szerelmem és nem tudok rájönni mi lehet a baj. Laza ékszíj, nem lehet tolni, felpörög menet közben. Oké lehet azért pörög fel mert laza az ékszíj de miért nem lehet tolni? És természetesen a motorblokk nem volt bontva! Nagyon szépen megköszönném a segítségeteket. És fontos lenne mert ezzel járok munkahelyre. Köszi! :)

2014. szept. 27. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Si-m volt, de soha nem volt baja azon kívül hogy fázós. Nagy ritkán télen csinált nekem hasonlót, alufóliát kellett tekerni a blokkra a hideg miatt.

Szerintem a szíjat tedd vissza ahogy volt. Az üzemanyag ellátás körül takaríts ki mindent ott nem stimmel valami.

2014. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ferike2001 válasza:
Én arra tippelek hogy a kuplung van elromolva (nekem is piaggiom van)
2015. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!