Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vény nélkül kapható nyugtatót...

Vény nélkül kapható nyugtatót keresek (csak hozzáértők válaszát kérem)?

Figyelt kérdés
-MAOI,-DARI,-NPRI,-NRI,-SNRI,-SSRI,-SNDRI.-SSRE,-NaSSA,-TCA,-Azapironok,-5hidroxitriptamin 1A-agonista.Az előbbi felsorolásból mi kapható vény nélkül?-(homeopátiás gyógyszer nem érdekel, mert nem hatásosak semmilyen mértékben. Alternatív "autohipnotikus" tippek sem érdekelnek túlzottan... nem teát akarok inni csak megoldást a problémámra szakember nélkül (pszichológus vagyok))

2013. aug. 11. 04:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

citromfű

kakukkmák

2013. aug. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Salx Narval ***** válasza:
Talán ha egy gyógyszerkeresőbe írnád, könnyebben és gyorsabban információhoz jutnál.
2013. aug. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen semelyik. Ha ilyen szerekre van szükséged, akkor szakorvost látogass meg.
2013. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Bárzsing ***** válasza:
73%
Ezek közül egyet sem kapsz vény nélkül. A Valeriana van, ami gyógyhatású készítmény, drogériában is lehet kapni, ill. a Remotiv nevű gyógyszer, amiben ugyanúgy macskagyökér van, csak duppla dózisban. Ezek nyugtató hatásúak. Az antidepresszánsokat valami orbáncfüves dologgal lehetne kiváltani, ilyennel csak neten találkoztam, de biztos van a gyógyszertárban is, próbálni még nem próbáltam.
2013. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Flector 67 ***** válasza:
89%
Pszichológus vagy mi? Na persze...
2013. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
vény nélkül tulajdonképpen shémmi nem kapható cicabogaram
2013. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
egyik barátommal beszéltem (pszichiáter) de azt mondta hogy nem kockáztat ezért csak ataraxra adott receptet de az meg hisztamin és nem antidepresszáns szóval továbbra is fenn áll a kérdés hogy mit is... mert a homeopátiás készítményeket kipróbáltam minden mértékben de közelsem voltak annyira hatásosak mint 6mg klonazepam<- 9mg volt készleten itthon
2013. aug. 12. 12:23
 8/14 Salx Narval ***** válasza:
Kedves kérdező, te tényleg ennyire fafejű vagy, vagy csak az írásolvasással vannak problémáid? Itt tökölsz egy napja, minthogy megnéznéd mi kapható vény nélkül, az egész 2 perc. Gratula.:D
2013. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a kérdés feltevése után rendszereztem az antidepreszánsok fajtáit a fajták alá tartozó hatóanyagokat és a hatóanyagból készített gyógyszereket és visszaellenőriztem mindegyik vényre kaphatóságát... nem találtam vény nélkülit innentől pedig a kérdésen változtatnék annyit hogy melyik a leghatásosabb (személyes tapasztalat alapján... mert az interneten a valeriánát is hatásosnak vélték... én 20-at sem véltem hatásosnak)
2013. aug. 12. 23:13
 10/14 A kérdező kommentje:
ja és az illedelmes nagyokosnak hozzáteszem hogy másfél óra volt...
2013. aug. 12. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!