Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes W210 rozsdásodását...

Mercedes W210 rozsdásodását meg lehet valahogy előzni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ha mondjuk találnék egy olyat, ami tükör sima és semmi rozsda sincs rajta (tudom, hogy szinte lehetetlen), akkor hogyan tudom megelőzni azt, hogy rövidebb időn belül ne kezdjen el rohadni? Alvázvédőzés?

#Mercedes #Mercedes-Benz #korrózió rozsda
2014. szept. 27. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
mar 1x leirtam, vegyel 98 utani faceliftest, azok jobbak, onnantol, mint a tobbi kocsi.
2014. szept. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dörmögő ***** válasza:
100%
Most nem kifejezetten a merciről írok, csak úgy általánosságban. Amelyik típusokra jellemző a rozsdásodás ott általában az egész konstrukcióval vannak bajok. Sokszor nem egy réteg lemez van például a kerékjárati íveknél, és a rozsda nem kívülről kezdi el enni a vasat hanem a víz bejut a két lemez közé és mivel ott nem olyan a festés így belülről kezdi el rágni a rozsda a lemezt. Gyakran megjelenik a kerékjárati íveknél a rozsdapötty, megnézed a problémát a kerék felől is, és ott tökéletesen ép lemezzel találkozol, mivel az már a belső lemez. Innentől kezdve a problémás lemezhez nem tudsz hozzáférni csak az egyik oldalról, és így maximum csak szépségtapaszt tudsz csinálni. Még a precíz fényező is ha nem cseréli az egész elemet akkor lekezeli a problémás részt, és lefesti. Ez max 1-2 évig jó, de utána ugyanúgy rozsdásodik a 40 000-ért megcsináltatott rész. Ez az Opeleknél biztosan így van, szerintem a fent említett rozsdáról híres merci is ebbe a cipőben járhat.
2014. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!