Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanék a követke...

Melyiket választanék a következő feltételek mellett?

Figyelt kérdés
Használt benzines autót szeretnék venni 300.000 forintig, városi használatra legfőképp, nagyrészt egyedül használnám. A legfontosabb a megbízhatóság, vigyen el A-ból B-be és a rendszeres karbantartáson kívül minél kevesebbet kelljen szervizelni. Ezeket találtam: Opel Corsa B, Peugeot 106, 205 vagy 306, Renault Clio I, Volkswagen Golf III, esetleg Daewoo Matiz. Ti melyiket választanátok, vagy van más ötletetek?
2014. szept. 27. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Clyio vagy golf. De ezek közül a golfot választanám, nemtudom golf3 is ilyen-e de sok volkswagenben kéken világít gyárilag a műszerfal, ami veszett jól néz ki. és a golf még megbízható is. Mondom ezt Hondásként :D Volt a családban már pár golf!
2014. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
swift vagy F astra
2014. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Golf, a többi meg Donyeck-ba való.
2014. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, 300 ezerből ne nagyon akarj jó állapotú Golf III-ast venni.

Ezek közül én a Clio-t, Corsa-t és a 106-os Peugeot-ot ajánlom. És ne feledkezz meg a Swift-ről.

2014. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebben a semmire nem jó csak gurul 4 keréken kategóriában csak is Opelt!

Méret alapján válaszd ki, hogy corsa, astra, esetleg vectra. A tigra és calibra amit nem javaslok, mert hátrány a kevés ajtó és ugyan az mint a corsa meg vectra.

Én csak benzinest vennék és ha a biztosítás meg jármű adó nem gond akor nem a legkisebb, de nem s a legnagyobb motorral.

Örök életű darabok a régi opelok, filléres alkatrész, bontott is bőven ha valamiből drága az új, és nagyon megbízhatóak.

több db. van ismerőseim körében amiket én "szerelek", szinte csak kötelező dolgokat kell cserélnem rajtuk.

Semmi komoly szerelés, néha 1-1 dadog-nehezen indul eset, de azok 99% kotakhiba vagy kirepedt gumicső,stb. ami meg a kor miatt minden márkán lehet!

fosvágent és franciákat messziről kerüld el!

Dízelt is olcsó öreg kocsiban!

2014. okt. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!