Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan GTR. A világ legjobb...

Nissan GTR. A világ legjobb autója! Szerintetek? Vélemény?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát... vadászatra nem vinném ki, így nem.
2014. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szántóvető ***** válasza:
biztos?kipróbáltad az összes létező gyártmányú autót?mi az ami a többi fölé emeli?
2014. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezer jobb auto van, mind elmenyben, mind hasznalhatosagban, mind kinezetben. Menj vissza tologatni a matchbox-aidat.
2014. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lada 2015! Megnézném a GTR-ed a tajgán a -40 fokba hogy érezné magát.:D
2014. szept. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ingyen sem kellene, nem rosszindulatból mondom.
2014. szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi számít jónak? Majd ha 4-5 litert fogyaszt mint a mostani autóm akkor szólj.
2014. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre. "A világ legjobb autója" : ezt olvastam az egyik oldalon, nem én jelentettem ki. Szoval ne hogy már le legyek b*szva. Én csak annyit tudok,(ez biztos) hogy ennek a járműnek van a legjobb hajtása, a quattro, meg az x-drive, meg a döbbi hasonló elbújhat. Továbbá a Nürburgrin-i pályán ez a leggyorsabb utcai autó,(ott tesztelnek mindenféle gyors különböző legendás, márkás autókat, úgy hogy az új változat még ki sem jött.


Jöhet bugatti lambo, dodge viper, ferrari, bármilyen fostalicska, ez aznissan otthagyja mint a szart. Viszon végsebességre nem.

2014. szept. 28. 11:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Torsenes Quattrónál jobb nemigen van. Lehet a Nissan hajtása alkalmasabb pályára, és ott érzi igazán jól magát. De nem igazán érdekelnek a pályás adatok, közúti használatra sokkal-sokkal jobb választások vannak.
2014. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pályán lehet, hogy lever bármit, de menj ki vele földútra, egy Trabant otthagyja. Szóval óvatosan ezzel az elfogultsággal.
2014. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem mivel olyan nincs pályán lehet hogy a kategóriatársainál gyorsabb de szerintem egy ariel atom vezetése élvezetesebb
2014. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!