Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostanában ennyire menő...

Mostanában ennyire menő motorok lettek a simsonok?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre a környéken hogy minden fiatalnak simsonja van a környéken. De nem azok a lepukkant rozsdás darabok hanem szinte gyárira felújított gépek. Amennyit pénzt költenek rá abból már újabb yamaha dt meg ilyesmi motorokat lehetne venni, de legtöbben akkor is simsont vesznek és gyárira felújítják. Kezd visszatérni a retró motor a divatba? :D

2014. szept. 28. 09:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előző +1, azt hozzáteszem hogy örüljünk neki hogy sokan veszik, legalább nem tűnik el ez a csodálatos motor, felújítják és megint 20 évig gurulnak. :D
2014. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem 3 Simsonom van, robogóm, és egyéb ilyen retek soha nem volt, és nem is lesz! Ezekkel a Simsonokkal tökéletesen meg vagyok elégedve (S50B 1976) (S51N 1981) (Kr51/2N 1983)ha nem utángyártott, akkor nagyon jól bírja, és földes úton is tökéletes, és egy agyagos földesúton a Cpi Supermotot is aláztam vele, pedig krosszos volt, nem utcai, robogókról meg ne is beszéljünk, mindenkinek a garázsban van, mert retek, és a régi Simsonjukat használják újra, végül is idősebbek esetében, azzal esős időben is ki lehet menni a hegyre, főleg jó rücskös gumival hátul, robogóval, meg ilyesmivel meg sem próbálnám. Én annyit mondanék, hogy boltban is érdemes az alkatrészt megválogatni, mert igaz, hogy olcsó, de ami nem gyári, az elég rossz minőségű pl.: megszakító, kondenzátor, fék, és kuplungkar, kuplung kis fogaskereke, kipufogó tömítőgumi (nekem ezek nem szokták túl sokáig bírni.) :/ De Ahhoz képest, ahány éves, igen jó motor, meg amúgy is, nem is fogyaszt sokat, ha megvigyázza az ember, megbízható is, annyit helyesbítenék, az egyik előző hozzászóló irományán, hogy nem csak az utángyártott 4-es váltó közt vannak üresek, minden sebességfokozat között, a gyárin is, de az is beállítás kérdése, 3-as váltónál is be lehet állítani így, és az enyéim szép, határozott mozdulatokkal, tökéletesen veszik a sebességeket. De meg is vigyázom őket, ha valami mégis elromlik, gyári alkatrésszel igyekszem pótolni. :) ;) Erre felé szeretik a Simsonokat, idősek, és fiatalok is egyaránt. :)
2014. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!