Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Slusszkulcs probléma? (lent)

Slusszkulcs probléma? (lent)

Figyelt kérdés

Németországból hoztunk egy 2-es renault cliot(98-as évjárat).Az egyik kulcs távirányítós, de NEM MŰKÖDIK.Már cseréltem elemet a kulcsban, valamint probáltam reszinkronizáni(de a szinkronizálás alatt sem reagál a kulcsra), valamint a biztosítékok is jók(ezt is megnéztem).MIT TEGYEK?


SZÓVAL A LÉNYEG!: Megnéztem a kocsi papírjait és a következőket találtam(Mi lehet az a kód amit a régi tulajdonos oda ragasztott?):

[link]

[link]

[link]



2014. szept. 28. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az immo kódja. Van hozzá progi, ami megadja ez alapján azt a kódot, amivel ki lehet kapcsolni az immobilisert, ha a kulcs nem működik!


Más: Ha jól látom akkor az még az infrás kulcs, egy fényképezős mobiltelefon segítségével ellenőrizheted, hogy az infre LED működik-e rajta. Gyakori hiba, hogy leszakad a lába a panelról, de gyakran romlik el a nyomógomb is, amit kb. 10 perc lecserélni...

2014. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

A kulcs működik már néztem telefonon valamint sötétben látszik is hogy világít.

MIT CSINÁLJAK?

A kulcsnak semmi baja nincs mint mondottan volt!

2014. szept. 29. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!