Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meliyik a legjobb alapozó...

Meliyik a legjobb alapozó festék autójavításhoz?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 19:45
 1/4 Athlon77 válasza:
Egy kispolákot csináltam egyszer. Teljesen kilakatoltam. Én mindent cink-kromátos alapozóval csináltam. Azt hiszem RAPID márkanéven fut. Akkoriban egy szerkezet lakatos cégnél dolgoztam és ott is azzal festették az új csarnok épület vas gerendáit. Szerintem jó döntés volt. De hogy a legjobb-e azt nem tudom.
2014. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A horgany-spray sem lehet túl rossz,ha az árát nézzük..
2014. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Athlon77 válasza:
A horganyra nem lehet festeni, mert saját oxidrétegje van és ledob magáról mindent előbb utóbb. A festék nyilván más, de lehet tartalmaz olyan pigmenteket amik szintén nem szeretik ha lefestik.
2014. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Athlon77 válasza:
Az eresz csatornákat sem festik. Persze mert a horgany szép, de ha mégis idő előtt lefestik levállik róla levelekben a festék.
2014. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!