Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért folyik a benzin a...

Miért folyik a benzin a kipufogóból?

Figyelt kérdés

Egy briggs motoros fűnyírótraktorról van szó.

Levettem a karburátort,kimostam,visszaraktam.Nem állítottam el semmit.Próbálom indítani,de nem indul csak folyik a kipufogöbol a benzin,nem csak csepeg,hanem rendesen folyik.

Aztán egyszercsak elindult,de nem volt jóhangja,és végül leállt.

Ma beindítottam,megint nem volt jó hangja,5 mp után kijött a légszűrő melletti csőből valami barna trutyi,ez egy gumi cső,nem tudom mire jó?

Tud valaki segíteni?



2014. szept. 29. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tűszeleped van kikopva vay felakadva. Az a cső meg lehet túlfolyó, pont az ilyen esetekre, a barna szutyi meg az olajos szutyok, amit kimosott. De ez csak tipp!
2014. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Most szétszedtem a karbit,nincs felakadva

Mielőtt szétszedtem jó volt

2014. szept. 29. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig akkor csak összerelési probléma van. 2 vagy 4T üzemű a gép?
2014. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4 ütemű
2014. szept. 30. 07:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Azokhoz nem értek, a 2T-hez konyítok kicsit. Nem akarlak hülyíteni ilyen sablondumákkal, hogy szelepkopás, meg vezérlés stb, mert nem értek hozzá. Ha van ismerősöd akkor kérj tőle segítséget, ill. emeld ki a kérdést, hátha jelentkezik egy szerelő aki ért ezekhez a blokkokhoz. :/
2014. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!