Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 15 alufelnit vegyek?

Milyen 15 alufelnit vegyek?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenni milyen alufelnit vegyek astra g -re? 4*100 lyukelosztásos. Én néztem egyet [link] esetleg erröl mi a véleményetek? Nem azt a nagy kirívó felniket keresgetem.

2014. szept. 29. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyárival valószínűleg nem jársz rosszul ár/érték arányban, és a méretek is stimmelni fognak. Mivel nem kirívó vagy különleges felni kell, így szerintem neked ez egy megfelelő megoldás. Bár ebből az árból én alkudnék, kicsit sokallom egy 15-ös, jellegtelen felniért.
2014. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen egy kicsit sok megpróbálok 45 öt ajánlani és hátha középúton találkozunk! Egyébként köszönöm a gyors és értelmes válaszodat! :)
2014. szept. 29. 21:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként szerinted reális áron menyit érne meg?
2014. szept. 29. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám 40-45 körül elhozni, az korrekt lenne, ha szép állapotban van mind a 4 kerék.
2014. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Most nézem, hogy ebben a szállítás is benne van, úgy már nem olyan rossz. Nekem 8000-ért hoztak el négy felnit, szóval ha azt is beleszámítod, akkor már nem olyan vészes. Ha esetleg személyesen veszed át, akkor ezt mindenképp érdemes lealkudni.

Ha szállítást kérsz, akkor egyezzetek meg, hogy kibontod, és csak akkor veszed át, ha jó állapotban vannak. Személyes átvétel esetén pedig nézd át alaposan, nincs-e hegesztve, vagy ha igen, akkor szakszerűen van-e csinálva. Ha jól tudom, annak van valami jele, ha szakműhely javítja. Egyéb esetben hagyd ott, mert nem tudhatod ki javította, és később problémád lehet vele, ha megint elreped, vagy elereszti a nyomást.

2014. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!