Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson 16n3-4 karburátor...

Simson 16n3-4 karburátor beállítás?

Figyelt kérdés
Hogyan állítsam be a karburátort, alapjáratot be tudom állítani csak amikor hirtelen megrántom a gázt akkor gondolkodik 1-2mp-t hörög és utána pörög fel. Hogyan állítsam be hogy egyből pörögjön és alapjárat is legyen? Ne linket küldjetek ha lehet mert én is olvastam és azt írja 3 fordulat ki utána kezdjem el zárni. Alatta meg a táblázatban már hogy kb 3 fordulatra legyen kinyitva... És mikor már a kis keverék állító csavart zárom el akkor megy fel a fordulatszám ha meg ki van tekerve arra a 3 fordulatra amit írnak akkor alacsony a fordulat és nem tudom növelni a másik csavarral sem. A gép nincs tuningolva csak 60-as henger van rajta és a hozzá való fúvókák.

2014. szept. 30. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy azonnal felpörögjön nem fogod tudni beállítani. Illetve be tudod ha nagyon akarod, de akkor meg nem fog menni a motor annyira kevés benzint kell neki adni. Ez ilyen, mondhatnánk. Ne rángasd a gázt, kezeld érzéssel és próbálj meg együtt élni ezzel a jelenséggel.

Nem fúkókáztad el azt a karbit egyébként? 60-as henger nem kér más fúvókát...

2014. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké akkor csak beállítom az alapjáratot és kész. Fúvókát nem én cseréltem hanem egy szerelő azt mondta akkor hgoy az a baja de csak 1-el lett nagyobb fúvóka azt hiszem 70 helyett 72 vagy ilyesmi
2014. szept. 30. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a 70 helyett a 72 az valóban nem túl drasztikus váltás, az még gyárilag is volt az 50-esek karbijában. Na mindegy, ne kínlódj vele, mert nem lesz jó sose az a BVF karbi, akárhogy állítgatod, legfeljebb tűrhető szintre lehet belőni.
2014. okt. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kis keverék csavarra nekem se úgy reagál ahogy azt leírták egy bizonyos oldalon.Állítsd 1,5 fordulatra,az a gyári beállítás és tényleg úgy működik jól.Nem is lett volna szabad a plombát kivenni:)A levegő csavarral lehet állítani az alapjáratot.Vigyázz,hogy a gázbovdennek legyen holtjátéka!A 60-as hengernél 1,6mm előgyújtás kell!Előbb a gyújtást beállítani,aztán a karbit!
2014. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fúvókát nem kellet volna cserélni.A suber tűvel bőven lehet variálni:)
2014. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!