Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri ez az...

Szerintetek megéri ez az autó? Mi a véleményetek? (link)

Figyelt kérdés

Ezt az autót szeretném megvenni, hétvégén megyek megnézni. Megpróbálom lealkudni 2M-re, remélem sikerül. Szerintetek megéri az árát? Nem nagyon értek az autókhoz (nő vagyok :D), de most is egy Mondeom van, csak 10 évvel öregebb. A mostanival semmi bajom, csak már öreg, szeretnék újat, vannak gyerekek.... Ezért is gondolkodtam, hogy ugyanilyent vennék, csak újabbat, és ez tetszett meg. Amire használnám: külföldről haza járás, + gyerekek cipelése... Szóval egyben kellene családi autó és strapabíró autó is. Segítsetek :)


(Igazából azt várom hogy erről a kocsiról írjatok véleményt, nem azt hogy másikat javasoljatok!)



2014. okt. 1. 12:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs, lemaradt a link: [link]
2014. okt. 1. 12:24
 2/7 A kérdező kommentje:
Illetve még azt nem tudom, hogy mivel 176.000 km van benne, mik a "várható" meghibásodások, amikre hivatkozva alkudhatok, vagy amivel kalkulálnom kell? Ilyenekre gondolok, hogy vezérlés csere, lendkerék csere. Kb. 15.000 km-t megyek évente. A váratlan meghibásodásokon kívül, amivel ugye nem lehet számolni, mi az, amit 200.000 km környékén el kell végezni rajta?
2014. okt. 1. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lendkerék csere? számomra ez érdekes...

A kötelezők betartása mellett nem lehet probléma.Röviden.

Az autó szerintem iszonyat szép.Nem túl nőies,de vagány leszel benne:-)

Egyetlen dolog,amiért 9-est kap a 10-es skálán:sokat volt gépi mosóban,ez a kettes képről kiderül.

2014. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A kettős tömegű lendkerékre gondoltam, úgy tudom az egy idő után bekrepál és elég húzós összeg cserélni. Kérdés, hogy mennyi idő/km után. De mint mondtam nem értek hozzá, fórumokon tájékozódtam.
2014. okt. 1. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Lendkerékcsere elég relativ, ugyanis falábúak 150 ezer km alatt is tönkre tudják tenni, de ha hosszú utakon járnak vele, és ritkán kell kuplungolni, meg nem naponta 100szor inditod/állitod le a motort, akkor lehet, hogy nem is kell soha cserélni.
2014. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a cégnél sok managernek volt ilyen, nem volt túl népszerű, voltak velük gondok, a többségük amikor csereérett lett az autó nem Mondeo-t választott már.
2014. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így kép alapján jónak tűnik!

Meg kell nézni a szervizkönyvet, hogy mikor volt utoljára olajcserén, ha 15 000-ként számolod, akkor ugye 180 000 Km-nél lesz esedékes a következő.


Kérdezd meg, hogy az önindítóval volt-e már gond?

Ki kell próbálni a kéziféket.

Én még azt is megkérdezném, hogy a klíma mikor volt utoljára kifertőtlenítve?


Egyébként: [link]

2014. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!