Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csörgő hangja van a motoromnak...

Csörgő hangja van a motoromnak és csöpög belőle az olaj. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen motor.mennyi km? Hány ütemű? Hány éves?
2014. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én műszaki hibára gyanakszom
2014. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mondod!
2014. okt. 2. 15:51
 4/8 A kérdező kommentje:

Kymco

2009-es

2 ütemű

Kb 7500km van benne

2014. okt. 2. 15:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező. Akkor meg is van a hiba. Kínai. 5 éves. És 7500 km. Annak örülj hogy még megy.
2014. okt. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit szólod le!

Gondolom neked még ilyen sincs!

2014. okt. 3. 16:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos egyet kell értsek az #5-el...

Add el valami baleknak,amíg még megy..

2014. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na tessék. 5-ös vagyok. Nem leszóltam. Örülj neki hogy még megy. Add el amennyié csak tudod. Elötte vikszeld ki. Ne látszódjon olajfolyás stb. Rakj bele egy kis spuri adalékanyagot. Add el. Vegyél egy simsont. A blokkra költs 50 ezret, és mehetsz vele annyit amennyit 5 kínai robogó sem bírna ki. Megcsináltatod tökéletesre az egész simaont. 51-es 4 sebességest vegyél. Megy legalább úgy mint a kínai robogó. Vagy még jobban is megy. Végre is meg gyorsulásra is. És sokkal megbíuhatóbb sokkal jobb. Vagy egy 125-ös etz-t. Nekem ilyen van. Blokkra több mint 50 ezer ment rá. Úgy hogy a hengerfúrás nem került pénzembe. Még így is 50 ezer fölött ment rá. De bejárattam szépen. És akármikor maximum 2. Rúgásra indul és nagyon jól megy. 1500 km-t mentem vele hiba nélkül mióta fel van újítva.
2014. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!