Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Drága a fenntartása egy BMW...

Drága a fenntartása egy BMW 320 d Touringnak?

Figyelt kérdés

1995 ccm és 163 lóerős. Mennyi a fogyasztása? Az alkatrészek mennyire drágák?

Ha lehet tapasztalt tulajok írjanak.Köszi


2010. jan. 22. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
totalcar\népítélet.
2010. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fogyasztása kb 7-7,5 liter szóval az nem vészes, viszont ha javítani kell akkor az már költséges mulatság. Én nem szervizbe viszem, hanem megbízható ismerős szereli, de az alkatrészeknek elég húzós áruk van.
2010. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

nekem volt az elején kőfelverődés 400.000Ft ért csinálták. de én 300.000 km-t vezettem bele 2 év alatt. az üzemanyag az átlagos abba nem halsz bele. Alkatrészeket utángyártottat kell venni hozzá! Ne törd össze, használd egészséggel

még nézd meg itt a véleményeket: www.hahu.hu

2010. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hol mentél Te 417km-t naponta a hétvégéket is beleértve??

Ilyet max a kamionosok tudnak produkálni meg a buszosok. Ne is haragudj, de a 2 év alatti 300.000km kissé képtelenségnek hat...

2010. jan. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyíregyházáról naponta felmegyek Pestre és vissza... Pesten még közlekedek is vele és minden nap... számold ki!!!
2010. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Köszi a felvilágosítást, de hát ez milyen élet?? Ez nem lehet életcél hogy az életed a kocsiban töltöd... tudom semmi közöm hozzá, de nem egyszerűbb volna irodát nyitni, vagy lakást venni/bérelni?? A sok kieső időt biztosan pótolná, ha irodád/lakásod lenne adott helyen, nem is beszélve a költségekről. Nekem egészen biztosan még a fele is tarthatatlan lenne! Értelmes távolságon belül hajlandó volnék ingázni, de ha bármennyit fizetnének is, ilyet nem volnék hajlandó megtenni! A napi 6-7 vagy több óra autókázás munkába-vissza helyett egészen biztosan találnék a szabadidőm eltöltésére kellemesebb elfoglaltságot, pl család. Elvégre mindannyiunknak 24 óra a nap. Hangsúlyozom, tényleg semmi közöm hozzá, mások hogyan töltik ki napjaikat, de ecccccerűűjen nem értem mi indokolhat ilyen mérvű ingázást, időpazarlást??? És szerintem biztos nem vagyok egyedül ebben. :o)
2010. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
újra én az "ingázós" havi 500.000Ft ért céges kocsi+ benzin :D megéri... szeretek vezetni ha megunom abbahagyom
2010. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne időpazarlás, örülök ha bármikor valahova mennem kell kocsival :)) sőt van, hogy hosszabb úton is megyek mert szeretek menni. Ez ilyen, van aki dohányzik, vagy iszik, vagy kockul. Másrészt, ilyen használat jót tesz a kocsinak, mindig üzem meleg a motor, sokat megy, nem leállitás és elinditás üzem meg 5 km és megáll vele. Így igen sok km-t is elmegy.
2018. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!