Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pár nap állás után nehezen...

Pár nap állás után nehezen indul a robogóm, és még a karbi túlfolyón is jön olyankor a benzin! Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Mikor beakarom indítani néhány nap állás után olyan, mint mikor kifogyott egyszer a benzin belőle és mikor feltoltottem rugdosni kellett míg elér a benzin a karbiig.De ebben az esetben első rúgásnál kijön egy kis benzin a karbi túlfolyón, de nem csak rúgásnál hanem ha megdöntom oldalra a motort akkor is.valaki tudna segíteni mi lehet a baja? Remélem érthető voltam:)

(2004 Peugeot Speedfight2 50 LC)


2014. okt. 3. 19:19
 1/4 kata kata ***** válasza:
Felakad a tűszelep.Nem zár el rendesen.
2014. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha vákumos a benzincsap,akkor necsodálkozz,nálam is "elejti" a benzint pár nap állás után.

Ilyenkor néhány lassú rárúgás,és mehet az önindító.

2014. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, és az normális hogy nem indul mindig elsőre? Pl ha már meleg a motor leállítom és kb. 5 perc múlva már nem akart elsőre indulni de ha beindul és egyből leállítom és utána egyből újra indítom akkor pöccre indul.
2014. okt. 3. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagy terhelés után ne állítsd le egyből,hagynikell picit feldúsulni a keveréket,utána indul pöcire.
2014. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!