Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy suzuki 1,3-as ferdehát...

Van egy suzuki 1,3-as ferdehátú 98-as évjárat. Először akkumulátorra gyanakodtam majd tolásra amikor beindult, Indexet vagy bármi elektronikát használok azonnal leáll. Szerintetek generátor? Vagy egyéb hiba? Akksi nem lehet mivel fél éves

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkabb zarlat lesz az. Meg kene nezni muszerrel, hogy mennyi aram folyik ki az akkubol amikor elvileg nincs bekapcsolva semmi, aztan szepen atnezni a fogyasztokat, egyesevel.


Attol, hogy fel eves az akku, sajnos meg siman lehet sz*r, ugyhogy uresjarati feszultsegmeressel kezdd (13,5-14v korul kene lennie).

2014. okt. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nyugalmi helyzetben ráakasztol egy 40 W-os égőt, meglátod, mi a helyzet. Én az akksira gyanaskszom.
2014. okt. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sanszos,hogy nincs töltésed
2014. okt. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akksi ki lett próbálva mai nap reggel egy teljesen új dupla akkora mint amekkorát a suzukinak kellene, 28,3 km után egyszer csak azt mondta egy körforgalomnál indexelés közben (alacsony fordulat) hogy nekem ennyi volt nagy nehezen pedig ismét elindult. Sajnos rámérni nem tudok nincs itt helyben műszerem.
2014. okt. 4. 09:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Hat ha dupla akkora mint kene, ne nagyon csodalkozz, hogy nem tudja tolteni a generatorod...


Muszer nelkul igazabol semmire nem fogsz menni. Mondhatunk itt barmi vudu varazslatot, meres nelkul az eletben ki nem fog derulni hol a hiba. Kb. mintha a falon keresztul, 12 meteres tavolsagbol akarnad megallaptani hol van elszakadva a vezetek.

2014. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez fura... pedig mindenki azt mondja hogy a suzuki megbízható és soha semmi baja nincs!
2014. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(utolso: ez mindaddig igaz, amig mokolni nem kezdenek vele es nem egy sufniba jarnak vele szervizve)
2014. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindig suzuki márkaszervízben volt az autó 0 km-es korában lett véve azóta nálam van. Most amikor megérett a cserére és vinném haza megadja magát. Am eddig semmi baja nem volt a kopó alkatrészeken kívül, én megbízható autónak tartom pedig egy egy úttal 1600 km-ert teszek meg vele
2014. okt. 4. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!