Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e39 kézifék vagy fékbetét?

BMW e39 kézifék vagy fékbetét?

Figyelt kérdés
kéziféket, ha behúzzuk teljesen nem igazán fog úgy ahogy kellene, akkor fékbetét csere kell vagy hol lehet az erősségen állítani

2014. okt. 4. 19:18
 1/5 Dörmögő ***** válasza:
2014. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Johny540 válasza:
Az esetek 90%-ában csere.Sajnos az E39 kézifék megoldása nem a "legtökéletesebb".És mivel a legtöbben nem is nagyon használják a kéziféket,2éven belül az új betét is el fog kopni.Ennél sajnos ilyen,ha nem használod azért,ha használod azért.Néha érdemes használni,talán úgy kevésbé kopik hamarabb.Én eddig mindegyiknél így jártam,minden műszakira kellett bele új betét szinte.Nem egy nagy tétel egyébként.
2014. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ebből neten találtam 4-től indulnak csak arra gondolok ezekből 1 pár van egy készletben vagy négy, gondolom 4 db kell azaz 2 pár, ha már cserélni kell
2014. okt. 11. 15:45
 4/5 Johny540 válasza:
6-7000Ft körül már kapsz TRW-t,ami jó minőségű.Van olcsóbb,de kérdés hogy megéri-e spórolni rajta 2-3000Ft-ot.Ez az ár a garnitúrára vonatkozik.Természetesen 4db. kell összesen.
2014. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
új szerelő készlet kell hozzá(rugók)?
2014. dec. 28. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!