Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély vizsgára mikor...

Elsősegély vizsgára mikor kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Csütörtökön szeretnék vizsgázni.Akkor már előtte nap kell jelentkezni?Még valami csekket is be kell fizetni.Csak azért kérdem,mert az ügyfélfogadás egybe esik az iskola idővel.

2014. okt. 5. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát...nekem valami 2 hét utánra adtak időpontot, szóval ez nem így megy, hogy most akkor csütörtökre akarsz menni és kapsz is időpontot 1 nappal előtte.

A csekket tanfolyamon adnak.

2014. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Két hét!!!????Nekem az autós iskolában mondták,hogy csütörtökön lehet menni vizsgázni,de majd holnap megkérdem.
2014. okt. 5. 17:36
 3/6 anonim ***** válasza:
tanfolyamod megvan egyálltalán?.......
2014. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerdán lesz az utolsó óra.Csütörtökön lehetne vizsgázni.
2014. okt. 5. 17:42
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor én nem értem az egészet....hogy mentél el tanfolyamra ha nincs kifizetve? hát az tanfolyammal együtt van általába, 2 nap elmélet-gyakorlat utána vizsga aztán ennyi , megvan adva mikor a vizsga amire menni kell, vagy én nem értem nálatok miez a rendezetlen dolog..
2014. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A tanfolyamot az autós iskola szervezte és ki van fizetve,de a vizsgát külön kell a vöröskeresztnél.Úgy van,hogy egy héten 2-szer van elsősegély.Ez lesz a 3. utolsó hét és csütörtökön lehet vizsgázni.
2014. okt. 5. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!