Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elsősegély vizsgára hogy/hol...

Elsősegély vizsgára hogy/hol lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés
Már kérdeztem mindenkit, de senki sem tudja, mert a haverok közül mindenki ment elsősegélytanfolyamra, és intézték nekik, de én nem akarok tanfolyamra menni, mert tudom, csak vizsgázni akarok, de hogyan/hol kell jelentkezni???
2010. jún. 14. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne jelentkezz, nem kell az neked
2010. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

első: de, kell az nekem... kell a jogsihoz, hogy legálisan üthesselek el...


második: hülyevagy

2010. jún. 14. 23:46
 3/8 anonim válasza:
Telefonszámon felhívod a számot amit megadnak neked az elsősegély órán. Bejelentkezel kapsz időpontot és kész. :)
2010. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó: nem kötelező menni tanfolyamra, emiatt nem megyek mert tudom a dolgokat..... így nincs semmilyen telefonszámom....
2010. jún. 15. 00:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából úgy működik, hogy mikor vizsgázol és még nincs meg az elsősegély, akkor ki fog ugrani eléd valaki, hogy elüsd, ha újra tudod éleszteni akkor ott helyben megkapod az elsősegély vizsgádat, ha meghal akkor elküldenek a tanfolyamra.
2010. jún. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(36-1) 373-0730, 374-0444 telefonszámon vagy személyesen a Budapest V. kerület, Arany János u. 31. szám alatti Vizsgaszervezési központban.
2010. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mondjuk a telefonszámok nem biztos, hogy jók, tavaly még ezek voltak:D

utolsó voltam

2010. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Tudod mi történik akkor amikor idős cukorbeteg nőnek vér folyik a füléből, és eszméleténél van?Ülő helyzetben, de a karját nem tudja mozgatni, ellenben a lábait igen.Törés nincs , é semmi külsérelmi nyomot nem látsz rajta, ami ere utalna.

Panaszkodik a koponya hátsó-alsó felének erős nyomására, mintha satuban lenne a feje, de eközben semmi mást nem érez.Nem agál semmi külső ingerre.

mit csinálsz Te gyökér?

Remélem elmész arra a szaros vizsgára, és megkérded, bár ott nem fogják elmondani.És ha ez esik meg a melletted ülővel gondolj arra, hogy kell-e az a szaros vizsga vagy nem.Mert tudod nem vagy orvos, ha meg igen, akkor nem kérdezel baromságokat....


Nem tudsz Te lófaszt sem.ezét halnak meg az emberek akiken a sok majom nem TUD segíteni, te ,te furkó.

2010. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!