Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Wagon r+ 3500km alatt...

Suzuki Wagon r+ 3500km alatt 7 deci olaj fogyott el kék füst nincs mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen olajfogyasztásnál a kék füstöt max. a mögötted haladó láthatja olyan kevés. Ha nincs olajfolyás valahol, akkor két lehetőség van: szelepszár szimering, vagy elkoptak a gyűrűk. Ez utóbbit egy motordiagnosztikai vizsgálattal általában kilehet mutatni.
2014. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Suzuki Wagon r+ 4000km alatt 7 deci olaj fogyott el kék füst nincs mi lehet a gond?

(ez lessz a kövi kerdesed?)

honnan tudod h pont 7dl ?

kicsit sokallom, de ki tudja milyen motor van benne, stb...

2014. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy wagina r+-tól igen szép!

Ember..nemsokára olajat kell cserélned,és csak egyszer kell utántölteni..Erre miért feszülsz be?

2014. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
pedig nem is ekotek.... hanem suzy...
2014. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most aztán nagyon sok segítséget kaptam tényleg hogy honnan tudom hogy pont 7 deci ment el mert 4-liter olajat vettem 3,3-liter kell bele na akkor honnan tudom ?
2014. okt. 8. 15:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyári motor van benne 1.3 76Le 2001-es évjárat
2014. okt. 8. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!