Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy hívják azt a négy kis...

Hogy hívják azt a négy kis műanyag kupakot, amivel lezárják az autó tetején lévő réseket?

Figyelt kérdés
Mazda 3-asom van, és autómosás közben azt vettem észre, hogy eltűnt az a 4 kis recés fekete kupak, ami lezárja az autó tetején azt a 4 kis rést, amihez a tetőcsomagtartó csatlakoztatható. Nem tudom, hol kell beszerezni, de sajnos a nevét sem.

2014. okt. 6. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
na ez egy nagyon jó kérdés...haverom is nem rég vett, és neki is pont az hiányzik
2014. okt. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bontóknál érdeklődj, hátha ők tudják hogy hívják, és lehet van is nekik.
2014. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tetőcsomagtartó rögzítési pontot takaró műanyag.Nem tudom van-e neki másik, egyszerűbb, rövidebb neve.

Nekem az Astrámról tört le egyszer az egyik. De simán tudtam hozzá másikat venni. Kb 5000Ft darabja. Az enyém ráadósul színre fújt volt. Fényezőnél a kis csíkot 15-20e-ért akarták lefújni. Úgyhogy végül színkód alapján vettem gyári festéket spray-ben és lefújtam magam. Teljesen jó lett, senki meg nem mondaná róla, hogy nem gyári fényezésű.

2014. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, közben elmentem az Unix-hoz és megmutattam mi hiányzik. Ők sem tudták nevét, de rendeltek nekem 4 gyárit alvázszám alapján.

2200 Ft volt darabja :(

2014. okt. 18. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor jó. Örülök, hogy megoldódott és viszonylag olcsón megúsztad. Az Opelnél ha 4 db színrefújtat kellene pótolni, az minimum egy 100-as lenne. Egyébként az Astránál típushiba, úgy törik pár év elteltével mint a ropi. Sok autóról hiányzik is. És gyakran tojnak rá, nem adnak érte 100 ezret, inkább úgy hagyják fedő nélkül.
2014. okt. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!