Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műanyag, horzsolt, karcos...

Műanyag, horzsolt, karcos autó lökhárítót gitteltem, lecsiszoltam, lealapoztam, lefényeztem, felpúposodott és lejött a gitt egy része a festékkel együtt. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Lecsiszoltam mindent róla a gittet is teljesen, nagy nehezen. Simán lefényeztem, de sajnos látszik minden horzsolás rajta, helyre lehet ezt még hozni vagy kukába az egészet? Hallottam szórógittről meg ilyenek, aki ért hozzá, kérem írja le a folyamatát mindennek!
2014. ápr. 29. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kell műanyagalapozó (előtte szilikonmentesítő talán), aztán valami olyan cucc ami olyan mint a gitt csak direkt műanyagra való (rugalmas), és a festékbe sem árt rugalmasságot növelő adalék. Ezek alapján talán el tudsz indulni valamerre.
2014. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. ápr. 30. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!