Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen, könnyebb terepekre is...

Milyen, könnyebb terepekre is alkalmas kocsit érdemes venni 800 ezer ft környékén?

Figyelt kérdés

Valami nagy rakterű kocsi kellene, mert sokszor nagy dolgokat kell vinnem ide-oda. Így a sima személygépkocsik kiesnek a sorból.

Én valamilyen kisebb méretű Pickup-ra, vagy egyterűre, kishaszongépjárműre gondoltam (a kisebb méretet a kategórián belül értem, pl egy Transporternél azért kisebb legyen). Milyent érdemes venni 800 ezer ft környékén? Olyan kéne, ami azért még jó pár évig használható lesz.

Egyéb elvárásom nemigen van. Legfeljebb annyi, hogy amikor közúton használom, azért ne egye le a gatyámat. Persze ilyen kocsiknál a dízelmotor alap. :)



2014. okt. 8. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nissan vanette cargo 2.3 D Ha kifogsz egy megkímélt példányt, szó szerint a világból is kimehetsz vele.
2014. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Mitsu L300 4WD.
2014. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Suzuki samuraj
2014. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A Nissan nem tűnik rossznak, köszönöm a tippet. Sajnos a másik kettőből már csak elégé lepusztultat találni, ahogy nézem a hirdetéseket. Ráadásul a Samurai-ban nincs is különösebben sok hely pakolni.

Esetleg más tippek? Valami fiatalabb kocsi ötletetek nincs? Mert ezek nagyrészt 20 év feletti kocsik. Én pedig szeretném még jó ideig használni.

2014. okt. 9. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még, de a Vanette Cargo tényleg nem rossz, csak nem szabad hajtani, ergo 100 fölött tartósan, vontatni, nehéz cuccokat szállítani tökéletes, könnyű tereped, földúton is jó, mert sokat szereltek sperrdiffivel.Hátránya hogy hangos és lomha, de városba és országútra elég, az autópályázást pedig ebben a kategóriában 100 LE alatt el lehet felejteni.Valami kérdésed van még a Nissannal kapcsolatban, írj privit.
2015. febr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!