Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Puntósok, mi a véleményet...

Thepityu kérdése:

Fiat Puntósok, mi a véleményetek, tapasztalatok a puntoról?

Figyelt kérdés

Fogyasztás

Üzembiztosság

Alkatrész


Napi hasznalatra kéne munkába,napi 76 kmt menni.


Illetve mennyit érdemes érte adni?



2014. okt. 9. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Megbízható kis kocsi.. Rengeteg ember jár ilyennel, ezért könnyen szervizelhető, bárhol könnyen megcsinálják, a legtöbb műhelyben kéznél vannak az alkatrészek is.


Az utolsó kérdésedre nem tudok válaszolni, nyilván rengeteg mindentől függ, széles skálán mozoghat az ár.


Vegyél nyugodtan, nem egy puccos kocsi de el lehet vele keverni.

2014. okt. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Punto I van de ha lehetne inkább a Punto II válasz 1.2 motorral
2014. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2006-os puntom van, 1.2 benzines.

Fogyasztás főváros többnyire kicsi távokat megyek: 6,5-6,8 liter/km

alkatrész: olcsó a szervizelése

ez évjárattól függ, én 2003-nál régebbit nem vennék, azok olyan 500.000ft körül mozognak.

2014. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én jelenleg egy 1.4/1.5-ös (nem tudom pontosan) multijet motoros dízel Fiat Punto II-t vezetek.

Vezettem már pár autót, jót és rosszat, régit és viszonylag újabbat, de erre azt mondom hogy abszolút nincs vele baj.

Bár nem mondanám hogy hosszútávon kényelmes autó, de viszont nagyon jó az úttartása, menettulajdonsága, roppant fürge, jól gyorsul, jön-megy teszi a dolgát. Ráadásul kicsi tehát megfordulni is nagyon könnyű vele. És mivel dízel nem hiszem hogy 5-6 liternél többet eszik.

Bűr külsőre nem mondanám hogy a szép kategóriába lehetne sorolni, de amúgy egy relatív olcsó és megbízható autó. Fél milláért szerintem már simán ki lehet fogni patika állapotút. Ha kényelmes lenne, és nem úgy nézne ki ahogy, akkor lehet én is beruháznék egyre. :)

2015. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!