Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok...

Milyen autót ajánlanátok maximum 800 ezerért? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Benzines legyen és legalább 75 lóvas. Ne legyen nagyon szerviz igényes.
2014. okt. 10. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek nagy igényeid, akkor Swift. Persze ennyiért lehet kapni 1.4 G Astrát, 1.6 Golf III-at, vagy tuningmentes Civic, Mazda 323. De ha találsz egy jó állapotú Toyota Corollát, akkor az megér egy kört, én ezt vennék ha találnék.
2014. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
swiftet nem szeretnék mert fapados az astrárol nagyon sokan mondják hogy zabálja az olajat de a mazda 323 nem halottam semit se nem ismerem toyota corollával már szemezgetem nem rossz. Én még a skoda fabiakat nézegettem, vélemény esetleg tapasztalat roluk?
2014. okt. 10. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Mazda 323 nem rossz de könnyen rozsdásodik. Astra tényleg eszi az olajat, ez sajna tervezési sajátosság.

Fabia nem rossz, VW-technika, csak a 3 hengeres motorokat kerüld.

2014. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg még valami enyi pénzért hogy legyen miből válogatni, körülnézni?
2014. okt. 10. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Skoda Fabiám volt, 1.4 16V 100LE. Szépen hangzik, de lusta a gázpedál reakciója, és gyakorlatilag 4000-ig alig jobb mint egy 60 lovas 8 szelepes. Ha folyton a dinamikus tartományban használod, akkor nem rossz, de az átlagban 8 liter. A 75 lovasnak állítólag sokkal kellemesebb a karakterisztikája. Egyébként maga az autó jó.

Astra G 1.4 90 lovas motor viszont élénk, és olajat sem feltétlen fogyaszt. Ha nagyobb autó kell, akkor Toyota Avensis,kis túlzással "szinte látatlanban" meg szabad venni. Corolla is jó, bár nekem azok túl jellegtelenek amik 800-ba beleférnek. Mazdánál említették a rozsdásodási hajlamot. VW Polo, Golf, Seat Ibiza, ezek is szóba jöhetnek, de én a VW konszern benzineseit nem szeretem.


Ennyi pénzből kapsz egy szép 1.4 90 lovas G Astrát, amit fillérekből fenntartasz. Ez az én tippem.

2014. okt. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

e36 320i

a ketteseket nem utik ugy mint a 2.5 t es legalabb m50 blokk ami a legjobb, modern de nem az uj alu.

kezivel vedd mert ha automata kuka az sok penz, hiaba kenyelmes.

2014. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Fabia-t, ahogy írták, érdemes az 1.4-es 75 lovas motorral keresni. Sokkal jobban húz alacsony fordulaton. Igazság szerint a 100 lovas motor ugyanaz a konstrukció, csak jobban ki van hegyezve. Ezzel sikerült elérni, hogy alacsony fordulaton halott legyen a motor.


Emellett még ajánlom a Seat Ibiza-kat, Cordoba-kat, esetleg Focus-okat.

2014. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!