Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » EBay-ről ha rendelek sisakot...

EBay-ről ha rendelek sisakot pl: Kínából és azt írja hogy ingyen kiszállítás az igaz?

Figyelt kérdés
Motoros sisakot szertnék Kínából. Azt írja hogy ingyen kiszállítás, ez igaz?

2014. okt. 13. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok az ingyenpostás(vagyis bele van építve az árba). De linkeld, aztán megmondom tényleg az-e
2014. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2014. okt. 13. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:
ami free ship-es vagyis ingyenes kiszállítású annak maga a sisak árába van a posta összege szal mégse ingyenes csak a sisakkal együtt fizeted, dde ha arra gondolsz h nem kell-e külön még azért is fizetni, akkor igen, nem kell.
2014. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen ez szerinrtem ingyenes lesz vagyis az ára a sisakba van.
2014. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

és egy ilynért mennyi?


[link]

2014. okt. 13. 21:48
 6/12 anonim ***** válasza:

A sisaknál valóban nincs külön posta, de számold hozzá az áfá-t, meg 1500 kezelési költséget.

a kipufogót 10000-ért kihozzák(96xx), mivel anglia, így nincs se vám, se áfa, ennyivel jobb

2014. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A sisak Kinabol jon. Mar mas is vett ilyet es itt a negativ kritika rola:

"the helmet is not DOT approved. lost of time and money.very low quality"


A DOT a Department of Transportation, az USAban a kozlekedesi hivatal, es csakis DOT altal elfogadott sisakban lehet az USAban mototorzni. Ez a sisak egy kinai vacak... ha neked megeri vedd meg, de ha nem jo a meret, vagy epp jo, csak vhol picit szorit, akkor mit csinalsz? Mert visszakuldeni is penzbe fog kerulni...


En soha nem vennek sisakot ismeretlentol, felprobalas nelkul, no-name markat... megiscsak az eletem mulhat rajta, ugyhogy az ilyesmin nem sprolok!

2014. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ingyenes igen mert a kinai állam igy támogatja az exportot
2014. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ingyenes, de egyetértek az előttem szólóval, ne ezen spórolj. Vegyél bevizsgált, korrekt minőségű sisakot. A sisak nem arra való, hogy ne büntessen meg a rendőr, hanem arra, hogy megvédje az életed vagy az ép elméd egy esetleges balesetnél.
2014. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2014. okt. 14. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!