Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » EBay-ről ha rendelek sisakot...

EBay-ről ha rendelek sisakot pl: Kínából és azt írja hogy ingyen kiszállítás az igaz?

Figyelt kérdés
Motoros sisakot szertnék Kínából. Azt írja hogy ingyen kiszállítás, ez igaz?

2014. okt. 13. 21:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

ez már jó minőségű csak mert a dot ott van a címében


[link]

2014. okt. 14. 18:49
 12/12 anonim ***** válasza:

De ezt meg mindig nem tudod felprobalni!


En kb. fel eve vettem egy sisakot (lany vagyok) es a ferfi M-es volt az amelyik a legkenyelmesebb volt, a noi meretuek nem voltak kenyelmesek, vagy itt, vagy ott kicsit szoritott. Korom fekete az egesz szoval nem latszik hogy ferfi vagy noi model de az en fejem ugy latszik nem "tipikus" noi fejforma, mert egyik se volt jo a noi modellekbol. Kepzeld el hogy megszivtam volna ha berendelek egyet online es kiderul, hogy szorit...


Csak ugy vegyel sisakot online, ha mar elotte boltban felprobaltad, egy bizonyos markat es ugyanazt a markat olcsobb online megvenni, de olyan markat amit meg csak meg se tudsz tapogatni boltban, olyat ne vegyel!

2014. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!